Купити квартиру в Дніпрі

54
54

Улюблені овочі і фрукти «розкажуть» про особливості вашого характеру

Усім нам знайомий вираз «що він за фрукт». Так говорять, коли хочуть звернути увагу на якісь риси характеру чи поведінки людини. І дійсно, улюблені овочі і фрукти здатні «розказати» про особливості вашого характеру. Адже смакові уподобання людей пов’язані з психологією.  Можна вірити у це або ні. А можна прочитати характеристики нижче і перевірити, чи є співпадіння у вашому конкретному випадку.

Улюблені овочі і фрукти – про що вони говорять

Фрукти

Улюблені овочі і фрукти «розкажуть» про особливості вашого характеру

Любителі фруктів незлопам’ятні, неквапливі, неагресивні, з почуттям такту, оптимісти по життю. Їм усе цікаво, часто захоплені психологією, люблять читати про незрозуміле. Багато хто за аскетичний спосіб життя, іноді свідомо обмежують себе у задоволеннях. Їх відмітна якість – пошук нестандартних рішень, навіть якщо це просте завдання, а також відстоювання своєї точки зору, вони готові посперечатися, але їм цікава не сама суперечка, а істина, яка народжується в процесі.

А тепер детальніше.

Абрикос

Любителі абрикосів здатні викликати довіру в інших людей, тому що вони дуже добрі, душевні, іноді здається, що ви були знайомі з ними все життя. Однак не варто думати, що це сором’язливість, що це не добра, а слабка людина. Якщо хтось вирішить обмежити їх свободу, тут же отримає жорстку відсіч, для ворогів вона буде непримиренним противником. Але для друзів – це чудова людина, наділена творчими здібностями.

Апельсин

Товариські, м’які люди обожнюють апельсини, вони легко сходяться з іншими. Ніколи не стануть тягарем для іншої людини, завжди всього намагаються домогтися самі. Часто апельсини вибирають сором’язливі і замкнуті жінки, але й вони можуть підкорити чоловіка загадковістю і скромністю. Це улюблений фрукт інтелігентних, творчих людей з хорошим почуттям гумору.

Ананас

Любителі цього фрукта ніколи не поспішають із висновками, вважаючи за краще зважувати кожне слово. Якщо людина не поділяє їхню думку, вони намагаються триматися на відстані. У них вишуканий смак, і це стосується всього, в тому числі й книг, одягу, тобто будь-яких дрібниць. По натурі своїй – однолюби.

Банан

Добросерді і добрі люди, сентиментальні і вразливі, іноді здаються зарозумілими. Це мрійники по натурі, але вони прекрасно знають, що їхні мрії нездійсненні. Любительки бананів справляють сильне враження на чоловіків, але не переносять критику, з ними не так легко, тому що вони занадто м’які й чутливі.

Яблуко

Ці фрукти обирають старанні люди, яких завжди виділяє начальство, тому що вони можуть виконати будь-яке доручення. Їх основні якості – надійність і впевненість у собі, але іноді вони стають сентиментальними, можуть сумувати, навіть якщо для цього немає підстав.

Груша

Доброзичливі і спокійні люди, а жінки дуже гостинні, чудові господині. У них є творчі здібності, і вони проявляють їх по-різному: малювання, вишивка, захоплення музикою. Дівчата часто дуже спокусливі, володіють чарівним шармом, а чоловіки бувають образливими.

Персик

Любителі цього фрукта – компанійські, можуть знайти спільну мову з будь-якою людиною. З ними завжди весело, хоча іноді важко зрозуміти, жартують вони чи говорять серйозно. Дуже інтелігентні. І, незважаючи на свою відкритість, можуть у душі залишатися сором’язливими і вразливими. Жінки здаються холодними, але за зовнішньою стриманістю ховається ніжна душа.

Овочі

Улюблені овочі і фрукти «розкажуть» про особливості вашого характеру

Любителі овочів – педанти, вони серйозно ставляться до всього, піклуються про своє здоров’я. Намагаються правильно харчуватися, складають для себе корисне меню. Іноді трохи егоїстичні, люблять себе почувати центром Всесвіту. Завдяки своїй завзятості можуть багато чого досягти, вважаючи за краще мирний спосіб досягнення своїх цілей. Їх відмітна особливість – бачити хороше у всьому, насолоджуватися життям, отримувати задоволення від речей, які іноді здаються нудними.

І детальніше:

Морква

Любителі моркви – волелюбні люди, не терплять, коли хтось втручається в їхній особистий простір. Намагаються завжди самі все вирішувати, і ці рішення найчастіше є правильними. З них виходять прекрасні батьки, які також не обмежують своїх дітей, а, навпаки, дають їм можливість самореалізуватися.

Огірок

Дуже відповідальні люди, які хотіли б завжди все контролювати, їм важко відпускати ситуацію. Важливо розуміти, що не вийде з усім впоратися самостійно, одна людина не здатна відповідати за все на світі, та це й не потрібно, жорсткий контроль хоч на роботі, хоч у сім’ї тільки погіршує взаємини. Навчіться приймати допомогу інших людей, станьте простішими, і ви зможете зітхнути з полегшенням.

Помідор

Любителі помідорів дуже добрі, сердечні люди, які намагаються не завдавати болю оточуючим. Навіть якщо їм щось дуже потрібно, вони заради своїх цілей не будуть іти по головах інших. З “помідорками” легко спілкуватися, тому що вони готові пробачити будь-які помилки.

Перець чилі

Любителі гострих страв неймовірно товариські, їм буде комфортно в будь-якій компанії. Але якщо така людина залишається на самоті, то відчуває легкий смуток. Вони добре розбираються в людях, на рівні інтуїції знають, кому варто довіряти, а кому – ні, але при цьому можуть зберегти віру в людей, бачать у них тільки найкраще.

Баклажан

Страви з баклажанів видають відмінного співрозмовника, дотепного, з хорошим почуттям гумору, поруч з яким завжди комфортно і легко. Але якщо потрібно, він готовий помовчати. Любителі баклажанів завжди прийдуть на допомогу, що б не сталося. Через те, що з ними завжди комфортно і легко, в них багато друзів і знайомих.

Часник

Часник люблять ті, хто звик брати відповідальність на себе, управляти своїм життям, ставити перед собою чіткі цілі і домагатися їх реалізації. Вони намагаються передбачити все, але забувають, що не завжди це можливо. Життя складається по-різному, проблеми бувають у всіх, але любителі часнику все можуть вирішити.

Кукурудза

Якщо потрібно швидко і грамотно виконати будь-яку роботу, варто попросити допомоги в любителя кукурудзи. Начальство завжди цінувало і цінує таких людей, тому що вони люблять тих, хто вміє працювати на межі можливостей. Не варто соромитися й іноді все ж потрібно вміти сказати “ні”, а не братися відразу за всі завдання. Важливо вміти зберігати свої сили і хоча б іноді робити паузу.

Кабачок

Ті, хто вибирає кабачки, хочуть, щоб кожен день був наповнений радістю, мріють отримувати задоволення від життя. Подорожі, далекі країни – вчора ще це було мрією, а вже сьогодні – реальність, тільки ви відповідаєте за своє життя і можете втілити в життя всі свої бажання.

Картопля

Любителі картоплі рухаються по шляху духовного розвитку і вже змогли пройти більшу частину шляху, можна сказати, що досягли гармонії. Вони мріють про просвітлення, про якийсь ідеал, і вже близькі до цього, але поки що не готові показувати всім свої досягнення.

Звісно, це далеко не повний список овочів і фруктів, але автори матеріалу постаралися обрати найпопулярніші.

До речі: лікарі дотримуються думки, що в день людина повинна з’їдати не менше 0,5 кг овочів і фруктів. І який би вибір ви не робили, це однозначно буде краще, ніж фаст-фуд.

Джерело

Читайте також: Дослідження походження прізвища: відкрийте таємниці вашого родоводу

 

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×