Помер кінорежисер Володимир Меньшов

У  Москві помер відомий кінорежисер Володимир Меньшов, повідомляє NNS, посилаючись на російський ТАСС.

Кінорежисер Володимир Меньшов помер на 82-му році життя. Про це в понеділок, 5 липня, повідомили в Мосфільмі.

26 червня стало відомо, що режисер Меньшов захворів коронавірусом. При цьому зазначалося, що захворювання протікає в легкій формі, однак Меньшов не зміг через це бути присутніми на з’їзді партії партії «Справедлива Росія — За правду», кандидатом в депутати від якої був у цьому році.

Володимир Меньшов – радянський і російський актор, кінорежисер, сценарист, продюсер, телеведучий, педагог; заслужений діяч мистецтв РРФСР (1984), народний артист РРФСР (1989), лауреат Державної премії СРСР (1981), Державної премії РРФСР імені М. К. Крупської (1978) та премії Американської кіноакадемії «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» за фільм «Москва сльозам не вірить» (1981). Голова Громадської ради при ФСВП Росії з 2010 року.

Відомо, що Володимир Меньшов підтримував політику Путіна по відношенню до України, зокрема він вітав анексію українського Криму, називаючи це «переломним моментом, найпотужнішим вчинком і поверненням півострова до рідної гавані».

При цьому кінематографіст підкреслював, що більшість росіян чекали такого кроку від Володимира Путіна:

“Більшість населення чекало цього державного вчинку від керівництва країни. Цей крок – з наслідками. Він визначає модель поведінки на майбутнє”, – висловлював своє бачення Меньшов.

To Top