Поліція оприлюднила відео побиття шибок на Банковій, а у Зеленського оцінили збитки

Заступник глави МВС Антон Геращенко оприлюднив відео з учасником акції протесту на підтримку Сергія Стерненка, яка відбулася 20 березня ввечері в Києві, передає NNS, ссылаясь на Ракурс.

Громадянин, який бив скло на дверях Офісу президента, вже вчора був затриманий співробітниками поліції. Йому пред’явлено звинувачення в хуліганстві. Докази його вандалізму і хуліганства ви можете побачити на відео, — написав Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

На відео видно, як затриманий на вчорашній акції протесту чоловік б’є скла дверей Офісу президента.

Один з його соратників назвав затриманого поліцейським провокатором… Якщо це дійсно так і поліцейські затримали провокатора, а не звичайного вандала-хулігана, то я не розумію чому вчора у відділення поліції прийшов натовп громадян, які з бійкою вимагали випустити затриманого? — сказав Геращенко.

Він додав, що, на його думку, за провокаторами стоять деякі політики.

Провокатори, за спинами яких стоять політикани, не хочуть нести відповідальність за свої вчинки, — додав заступник глави МВС.

Так офіс президента виглядає після акції протесту

Нагадаємо, що затриманим активістом, якого правоохоронці описали як «найбільш агресивного» учасника акції на підтримку активіста Сергія Стерненка, виявився письменник і ветеран бойових дій Владислав Стафійчук, більш відомий як Влад Сорд.

Після його затримання біля Печерського відділення поліції зібралися інші учасники акції. Під ділянкою виникли зіткнення, поліція застосувала сльозогінний газ.

Тим часом Офіс президента оцінив збитки, які були нанесені будівлі під час вчорашніх заворушень на Банковій в Києві. Збиток оцінюють приблизно в 2 мільйони гривень, однак ця сума може зрости.

Про це Офіс президента повідомив на сторінці в Facebook.

“За попередніми експертними оцінками, пошкодження будівлі Офісу Президента оцінюється приблизно в два мільйони гривень. Напередодні всі поверхи були наповнені димом”, – розповіли в ОП.

Як додали в президентському офісі, якщо не почати змивати фарбу, якою обмалювали стіни будівлі, протягом 72 годин, то вона “в’їсться в граніт, і тоді суми збитків будуть зовсім іншими”.

 

To Top