Машу Борисову, яку шукала вся Україна, знайшли мертвою

Семирічну мешканку села Щасливе, що на Херсонщині, Марію Борисову, знайшли мертвою. Тіло дитини виявили на п`яту добу після зникнення. Про це NNS повідомляє, посилаючись на Національну поліцію у Херсонській області.

Сьогодні, 11 березня, під час повторного огляду території населеного пункту Щасливе поліцейські виявили в сільськогосподарському приміщенні одного з домоволодінь труп зниклої дівчини. Наразі встановлюється причина смерті дитини.

ТСН з місця події повідомляє, що тіло дівчинки було сховане у мішку за старим сараєм, який раніше перевіряли кілька разів. Сьогодні господар виявив мішок із трупом.

Нагадаємо, Марія зникла 7 березня. Мати повідомила в поліцію, що не може знайти доньку.

Зникнення дитини викликало широкий резонанс і розголос не тільки на Херсонщині, а й по всій Україні. Поліція розгорнула масштабну пошукову операцію до якої долучилися 50-100 волонтерів з різних областей України, задіяні військовослужбовці Нацгвардії, до пошуків приєдналися односельці дівчинки і жителі сусідніх сіл.

За три доби загони пошукачів прочесали село Щасливе вздовж і в поперек. Був перевірений кожен метр землі, покинуті будинки, колодязі, пустирі, лісосмуги. В радіусі 30 км поля були відслідковані квадрокоптера і тепловізором, а зона Північно-Кримського каналу була перевірена на 40 км з двох сторін.

Правоохоронцями були відслідковані записи всіх камер відеоспостереження на території села, але слідів дівчинки ніде виявлено не було. В ході пошукових робіт було опитано більше 600 жителів Щасливого. Особливу увагу було приділено особам, які мали судимість або перебувають на обліку в психіатричній лікарні.

Батьків та інших родичів дитини перевіряли на детекторі брехні.

To Top