[:ru]Когда начнутся осенние каникулы в школах Украины[:ua]Коли почнуться осінні канікули в школах України[:]

[:ru]В Министерстве образования и науки Украины назвали рекомендуемую дату осенних каникул в 2021 году, сообщает NNS, ссылаясь на ukraine.today.ua.

Осенние каникулы в Украине начнутся традиционно в конце октября, но есть нюансы. Кроме каникул, украинских школьников ожидает дополнительный выходной 14 октября, когда во всей стране отмечается День защитников и защитниц Украины.

В Министерстве образования и науки  рекомендовали школам объявить каникулы с 25 по 31 октября. График каникул может меняться в зависимости от потребностей школы или эпидемиологической ситуации в стране и каждой отдельной области.

На сегодняшний день в “желтой” карантинной зоне имеют право работать те школы, в которых вакцинированы 80% учителей. Школы в “красной” зоне карантина в случае ухудшения эпидемиологической ситуации в стране будут работать только при условии 100% вакцинации коллектива. Данное требование касается и детсадов, и начальной школы.

Из-за того, что тарифы на отопление местные власти в некоторых городах существенно подняли в новом отопительном сезоне, каникулы в школах могут сместить на неделю, чтобы начать отопительный сезон в школах позже. Однако, об этом станет известно ближе к середине октября.

Традиционно отопительный сезон стартует, когда на улице три дня подряд среднесуточная температура не превышает +8 градусов. До 10 октября теплосети должны завершить все подготовительные работы к началу отопительного сезона и быть наготове включить отопление.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Шкільні канікули можуть перенести через високі тарифи на опалення

Шкільні канікули і додаткові вихідні для учнів – з’явився графік

Навчатися можуть і влітку: у МОН зробили важливу заяву щодо канікул школярів[:ua]У Міністерстві освіти і науки України назвали рекомендовану дату осінніх канікул у 2021 році, повідомляє NNS, посилаючись на ukraine.today.ua.

Осінні канікули в Україні почнуться традиційно в кінці жовтня, але є нюанси. Крім канікул, українських школярів чекає додатковий вихідний 14 жовтня, коли в усій країні відзначається День захисників і захисниць України.

У Міністерстві освіти і науки рекомендували школам оголосити канікули з 25 по 31 жовтня. Графік канікул може змінюватися в залежності від потреб школи або епідемічної ситуації в країні та кожній окремій області.

На сьогоднішній день в “жовтій” карантинної зони мають право працювати ті школи, в яких вакциновані 80% вчителів. Школи в “червоній” зоні карантину в разі погіршення епідеміологічної ситуації в країні будуть працювати тільки за умови 100% вакцинації колективу. Ця вимога стосується і дитсадків, і початкової школи.

Через те, що тарифи на опалення місцева влада в деяких містах істотно підняли в новому опалювальному сезоні, канікули в школах можуть змістити на тиждень, щоб почати опалювальний сезон у школах пізніше. Однак, про це стане відомо ближче до середини жовтня.

Традиційно опалювальний сезон стартує, коли на вулиці три дні поспіль середньодобова температура не перевищує +8 градусів. До 10 жовтня тепломережі повинні завершити всі підготовчі роботи до початку опалювального сезону і бути напоготові включити опалення.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Шкільні канікули можуть перенести через високі тарифи на опалення

Шкільні канікули і додаткові вихідні для учнів – з’явився графік

Навчатися можуть і влітку: у МОН нікого важливу заяву щодо канікул школярів

 [:]

To Top