Це юридичний «треш», необгрунтований і незаконний — колишній генпрокурор Рябошапка

Підозра, яка була підготовлена слідчими Державного бюро розслідувань, – це юридичний «треш», вона необґрунтована і незаконна. Про NNS дізнався з заяви колишнього Генерального прокурора Руслана Рябошапка в інтерв‘ю «Прямому».

“Кожен юрист, хто хотів ознайомитися з цим документом, мав можливість це зробити, прокоментувати і власне зробити свої висновки. Те, що було запропоновано підписати, – це насправді юридичний “треш”, який не витримує жодної критики. І очевидно що мій підпис міг бути так само підставою для кримінального переслідування в мою сторону. Тому що, по-перше, документ був необґрунтованим. І, по-друге, він був незаконним. Тобто те, в чому звинувачували п’ятого Президента, не мало під собою достатніх підстав – не було жодних доказів, які підтверджували ці дії. І власне юридична кваліфікація була фантастична – в цих діях не можна було звинуватити Президента на той час”, – зазначив Руслан Рябошапка. 

Він наголосив, що кожен юрист, який поважає свій підпис і своє ім’я, не мав жодної можливості підписати такий документ. 

Рябошапка припускає, що Ірина Венедіктова, яку перейшла на посаду Генпрокурора просто з кабінету очільниці ДБР, може підписати будь-який документ, якщо такою буде вказівка керівництва. 

“Сьогодні є новий Генеральнний прокурор, яка, можливо є співавтором цього документу, вона вже майже тиждень Генеральний прокурор. Вона може прекрасно підписати цей документ. Я не астролог і тут я не можу передбачити. Я думаю, що вона готова підписати все, що завгодно, про що її попросять ті, хто привів її на цю посаду”, – вважає Руслан Рябошапка.

To Top