Третьякова назвала звинувачення на свою адресу аморальними

Скандально відома нардеп від «Слуги народу» Галина Третьякова виступила на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради.  Про це NNS повідомляє з посиланням на видання «Сьогодні» та пряму трансляцію сесії від 30 червня.

Як стало відомо NNS , голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів народний депутат від «Слуги народу» Галина Третьякова, яка потрапила в скандал після заяви про те, що деякі українці заводять «дітей дуже низької якості», стверджує, що проти неї ведеться інформаційна кампанія.

Про це політик заявила під час виступу в парламенті.

«Інформаційна кампанія, яку розгорнули проти мене, є аморальною і абсурдною. Термін – «якість дітей» – не мій. Те, що я його використовувала в публічній площині, я вибачаюся перед усіма українцями … Термін не мій, а використовувався Гері Беккером – нобелівським лауреатом… Всі діти прекрасні, божий дар… Мова йде не про бідність, як ви маніпулюєте. Мова йде про те, що соціальна політика повинна бути спрямована не від бідних до бідних, а багатих до бідних. І те, що ви робите, це негідна поведінка. Жоден інформаційний кілер не переконає мене у зворотному»,

– заявила вона.

За словами Третьякової, інформаційна кампанія «свідчить про одне – наша команда і я особисто наступили на хвіст інтересам впливових людей».

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, коментуючи можливість звільнення Третьякової з посади голови комітету ВР, зазначив, що до нього з цьго питання не зверталися ні сама нардеп, ні фракція «Слуга Народу». Якщо звернення будуть, парламент може розглянути питання.

Раніше ми повідомляли: Незадоволених Зеленським вперше стало більше, ніж задоволених – опитування

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

To Top