На Донбасі почалося відведення українських підрозділів

Сьогодні, 26 червня, опівдні українські військові відійшли з однієї з позицій, котра знаходилась перед КПВВ "Станиця Луганська". Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби штабу ООС.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, все відбувалось під наглядом представників ОБСЄ, котрі були по обидві сторони. Крім того за відведенням військ спостерігав особисто командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський. За його словами, це перший етап відводу сторін від околиць Станиці Луганської.

По сигналу сигнальних ракет з нашої сторони та сторони бойовиків наші військові покинули визначені ОБСЄ позиції. Наразі не відомо, чи відвів своїх військових противник, за цим уже стежать представники наглядової місії ОБСЄ. Також очікується на днях приїзд представника української тристоронньої контактної групи Леоніда Кучми для того аби продовжити роботу з відведення сторін на визначені Мінськими домовленостями рубежі.

В коментарях під цим повідомленням люди висловлюють обурення даною подією. Деякі питають, чи вже час вивозити дітей за межі Донецької області…

Нагадаємо, взаємне відведення військових з обох сторін повинно відбуватися, згідно Мінських домовленостей.

To Top