Есмінець США зайшов до української акваторії Чорного моря

Есмінець ВМС США "Карні" прибув до порту Одеси 30 червня. Про це Nikopolnews  дізнався з повідомлення на сайті ukrainian.voanews, який посилається на американські ВМС.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, есмінець прибув з метою проведення спільних навчань.

Кожен захід у Чорне море надає унікальну можливість співпрацювати з нашими союзниками та партнерами в регіоні. Навчання та взаємодія з нашими партнерами з стратегічних місць розташування в Європі є надзвичайно важливим для вчасної і скоординованої відповіді протягом кризи,

– говорить командуючий офіцер "Карні" Тайсон Янг. 

Есмінець візьме участь в навчання "Сі-Бриз 2019", спрямованих на покращення злагодженості дій в Чорному морі між країнами НАТО та країнами-партнерами Альянсу.

"Карні" – п'ятий корабель США, що заходив у Чорне море з початку цього року. Попереднім візитом був захід есмінця "Росс" в квітня. "Росс" взяв участь у трьох навчаннях з ВМС Болгарії, Береговою охороною Грузії а також ВМС Туреччини.

19-ті військові навчання "Сі-Бриз" розпочались 1 липня в Україні.

Навчання, організовані Україною та США, цього року об'єднують 19 країн. До них буде залучено 32 кораблі, 24 літаки і більше 3000 військових, повідомляє командування 6-тим флотом США.

Серед учасників навчань – Великобританія, Данія, Франція, Греція, Італія, Норвегія, Швеція, Болгарія, Польща, Молдова, Румунія, Туреччина Естонія, Грузія, Латвія, Литва, Канада, США та Україна.

Сі-Бриз – щорічні міжнародні морські навчання з компонентами на суші, в повітрі та на змішаній території, співорганізовані Україною та США, щоб посилити взаємодію та спроможності сил країн-учасниць,

– йдеться в заяві Міністерства оборони США.

To Top