Дівчата з Покрова – найсильніші автомоделісти України!

Автомоделісти з Покрова завоювали вісім медалей, встановивши чотири рекорди України! Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Покровської міської ради. З блискучими результатами вихованці Будинку творчості завершили перший етап Чемпіонату України та Кубок України з автомодельного спорту.

Змагання проходили у Покрові. Найсильніші команди з Луцька, Стрія, Нікополя, Кривого Рогу складали серйозну конкуренцію. Але господарям вдалося вибороти перше командне місце серед наймолодших школярів.

Зазначається, що цього року у складі покровчан  лише дівчата, учениці сьомого класу четвертої школи – Дар’я Бухаленко, Світлана Прус, Аліна Явтушенко, Діана Подольська. За словами їхнього тренера, Володимира Томілова, спортсменки можуть конкурувати з найсильнішими пілотами. Що юні леді і довели. Вже перші заїзди підтвердили слова наставника. Моделі вихованок Будинку творчості витримали навантаження, показали справжню швидкісну їзду.

Кордовикам було надано три спроби, найкраща враховувалася, як основний результат. Учасники з хвилюванням слідкували за моніторами, які показували вирішальні секунди. Картина змагань змінювалася на ходу автівок, що летіли трасою. Покровчанки витримали швидкісний бій до кінця, завершивши його блискучими перемогами і встановивши чотири  рекорди України.

To Top