90
90

«Що допомагає мені триматися»: українців закликають заповнити «Щоденник стійкості»

«Що допомагає мені триматися»: українців закликають заповнити «Щоденник стійкості»

«Що допомагає мені триматися». Про це пишуть українці у «Щоденнику стійкості». Усіх бажаючих громадян закликають взяти участь у даному проєкті. Розповідаємо про нього детальніше.

З 25 жовтня в Україні триває спецпроєкт «Щоденник стійкості». Його організатори запрошують українців розповісти про те, що допомагає їм відновлюватися та повертати мотивацію під час війни.

«Щоденник стійкості» є частиною комунікаційної кампанії Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською у партнерстві із «Суспільним мовленням» та «Українським радіо».

Всі охочі можуть поділитися своїм досвідом збереження ментального здоров’я, опублікувавши розповідь на платформі проєкту. Ці історії покликані допомогти тим, хто потребує підтримки, надихнути інших та зарядити їх позитивною мотивацією.

Для участі у проєкті достатньо завантажити свою історію на спеціальну сторінку на платформі Всеукраїнської програми ментального здоров’я. Простір поповнюватиметься історіями протягом місяця. Щодня їх кількість збільшується.

Інформацію щодо проєкту також можна поширити у соціальних мережах, щоб люди дізналися про цей онлайн-архів і мали змогу поділитися своїми емоціями та досвідом.

«Що допомагає мені триматися»: де заповнити щоденник і прочитати історії інших

Поділитися своєю історією стійкості та прочитати про досвід інших, можна за цим посиланням.

Можливо, вам також буде цікаво: Фінансування програми «Прихисток» продовжено – що про це відомо

Зверніть увагу! Існує мобільний додаток “деДопомога“.

“деДопомога” – це новинний додаток, який дозволяє користувачам отримувати актуальну інформацію про допомогу від благодійників та держави.

  • Грошові виплати;
  • Продуктові набори;
  • Одяг від благодійників;
  • предмети побуту від фондів;
  • тощо.

Встановивши додаток, ви щодня отримуватимете свіжі дані про це.
Додаток має інтуїтивний і зручний інтерфейс, що дозволяє користувачам швидко знайти та прочитати новини про допомогу. Кожна новина має короткий опис, а також можливість переглянути повну версію статті з сайту прямо у додатку.

Завантажити додаток можна за цим посиланням: Де допомога – гроші, їжа, одяг

Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу