222
222

Скасування «тисячі Зеленського»: петиція на сайті Президента набрала голоси

Скасування «тисячі Зеленського»: петиція на сайті Президента набрала голоси

Петиція на сайті Президента, автор якої вимагає скасування «Тисячі Зеленського» набрала необхідну кількість голосів – тобто 25 000.

Про це повідомляють «Новини України – НСН».

Чому автор петиції вимагає скасування «тисячі Зеленського»

Слід зазначити, що необхідні для розгляду голоси набралися швидко – до завершення збору ще аж 78 днів. Це свідчить про те, що однодумців у автора петиції серед українців багато.

Скасування «тисячі Зеленського»: петиція на сайті Президента набрала голоси

Автор петиції підкреслює, що зимова програма “єПідтримка” має низку недоліків. Серед них – відсутність адресності.

“Це найголовніший пункт. Адже метою цієї програми є підтримка населення у зимовий період, що, очевидно, є необхідним для певної кількості громадян. Однак це необхідно лише для певного переліку громадян: пенсіонерів, малозабезпечених сімей, багатодітних сімей, вимушено переміщених осіб тощо. Для домогосподарства із середнім розміром заробітної плати – ці кошти не будуть такими важливими”, – йдеться у петиції

Крім того, автор петиції вважає, що під час економічної кризи і війни слід більш ретельно підходити до розподілу державних коштів. Адже їх у бюджеті катастрофічно не вистачає.

Повномасштабне вторгнення російської федерації – це серйозний виклик для всієї фінансової системи країни. Як для Державного бюджету України, так і для бізнесу та домогосподарств. У цей складний час, держава змушена шукати баланс між підвищенням податкового навантаження на бізнес і громадян та фінансуванням оборонних видатків. У законі про Державний бюджет України на 2024 рік, граничний дефіцит закладено на рівні 1,78 трильйона гривень, це при витратах бюджету у 3,7 трильйона гривень. Тобто фактично майже половина бюджету дефіцитна і фінансується за кошти міжнародних партнерів (переважно на кредитній основі), – йдеться у тексті петиції

Автор звертає увагу на те, що виникають проблеми з фінансуванням Сил безпеки та оборони, адже вони можуть фінансуватися лише за кошти, які були мобілізовані всередині країни, а це податкові надходження, внутрішній борг та інші неподаткові надходження.

Автор просить президента направити кошти на інші урядові програми, наприклад, “єОселя”.

“І все ж таки, якщо президент України та Кабінет міністрів України вважають, що в сучасних умовах впровадження програми з роздачі 1000 грн на громадянина важливіше і остаточно вирішили її впровадити, то на основі вищевикладеного прошу направити кошти за цією програмою адресно, виключно особам, які цього дійсно потребують”, – йдеться в тексті

Тепер, коли петиція набрала необхідну кількість голосів, її має розглянути президент і надати свою відповідь.

Можливо, вам також буде цікаво: «Зимова єПідтримка»: коли і як отримати 1 тисячу гривень – усі подробиці

Зверніть увагу! Існує мобільний додаток “деДопомога“.

“деДопомога” – це новинний додаток, який дозволяє користувачам отримувати актуальну інформацію про допомогу від благодійників та держави.

  • Грошові виплати;
  • Продуктові набори;
  • Одяг від благодійників;
  • предмети побуту від фондів;
  • тощо.

Встановивши додаток, ви щодня отримуватимете свіжі дані про це.
Додаток має інтуїтивний і зручний інтерфейс, що дозволяє користувачам швидко знайти та прочитати новини про допомогу. Кожна новина має короткий опис, а також можливість переглянути повну версію статті з сайту прямо у додатку.

Завантажити додаток можна за цим посиланням: Де допомога – гроші, їжа, одяг

Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу