Допомога ветеранам і членам їх родин надається різними організаціями – як українськими, так і міжнародними. Розповідаємо про одну із ініціатив.
Хто надає допомогу
Допомогу надає український ветеранський фонд.
У чому полягає допомога
Запущено програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин. Відшкодовують 20 тисяч гривень на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи.
Також важливо: ВІДШКОДУВАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ ВИКЛЮЧНО НА РАХУНКИ, ВІДКРИТІ ЯК РАХУНКИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ, А НЕ ЯК РАХУНКИ ПРИВАТНИХ ОСІБ
Проєкт діятиме до завершення воєнного стану.
Допомога ветеранам і членам їх родин: хто може подати заявку
Подавати заявки можуть:
- Ветерани і ветеранки,
- дружина, чоловік, батько, матір, дитина (у тому числі усиновлена) учасника чи учасниці бойових дій, а також загиблих захисників.
Як подати заявку
Якщо вас зацікавила програма, необхідно зібрати пакет документів:
- паспорт заявника або ІD-картка та документ що підтверджує адресу реєстрації;
- виписку чи витяг з ЄДРПОУ (або аналогічного інформаційного реєстру) про реєстрацію ФОП або Довідку про взяття на облік платника податків, відомості щодо якого не підлягають включенню до Єдиного державного реєстру(форма 34-ОПП);
- документ, що підтверджує статус ветерана: посвідчення УБД, посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, посвідчення учасника війни;
- документ що підтверджує факт належності до члена сім’ї ветерана та проживання з ним однією сім’єю);
- документи, що підтверджують понесення фактичних витрат, пов’язаних із здійсненням підприємницької або незалежної професійної діяльності самозайнятою особою (фіскальний чек та видаткова накладна; виписка з рахунку та видаткова накладна, тощо), які дають можливість встановити суть витрат, платника та суму вже понесених заявником витрат.
Далі слід заповнити заявку за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.
Якщо ваша заявка відповідає вимогам, після перевірки документів і схвалення — ви отримаєте відшкодування, за наявності відповідних бюджетних асигнувань.
Можливо, вам також буде цікаво: Спадщина на земельний пай – куди звертатися, як оформити