Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
17 мая 2017 Автор Прес-служба міської ради

Нікопольський садок «Райдуга» зустрічав гостей після капітального ремонту

16 травня у КДНЗ № 29 «Райдуга» відбувся святковий концерт, присвячений відкриттю дошкільного навчального закладу після капітального ремонту. У рамках співпраці Нікопольської міської ради з Європейським Союзом та програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в дитячому садку були проведені заходи, спрямовані на енергозбереження.

Загрузка...

Так, у закладі відремонтували покрівлю, встановили 26 металопластикових вікон, балконні блоки та сучасні двері. За умови участі в проекті, фінансування ремонтних робіт складалося з трьох частин: 143 тис. 652 грн. з місцевого бюджету, 127 тис. 450 грн. – фінансування проекту ЄС ПРООН та 14 тис. 270 грн. – кошти Громадської організації інвалідів «Аква».

На святкування до дитячого садка «Райдуга» завітали секретар міської ради Олександр Саюк, заступник міського голови Андрія Фісака – Ольга Коник, представник Проекту ЄС/ПРООН Олексій Скворцов, голова Громадської організації інвалідів «Аква»  Антон Сєров, представники виконавчих органів міської ради, депутатського корпусу та працівники дитячого садка.

Завідуюча дитячого садка Маргарита Михайлюк висловила щирі слова вдячності міській владі та представникам проекту ЄС/ПРООН за створення комфортних умов для 127 маленьких відвідувачів навчального закладу.

Самі ж вихованці дитячого садка «Райдуга» приготували  яскраві виступи, які нікого не залишили байдужим. На знак подяки за оновлення садочка почесним гостям вручили солодкі подарунки – печиво у вигляді розмальованих віконець.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

Оставить комментарий

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net