112 n

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
30 октября 2017 Автор

Мер Нікополя зустрівся з депутатами Дніпропетровської обласної ради

30 жовтня міський голова Нікополя Андрій Фісак провів робочу нараду з депутатами Дніпропетровської обласної ради. Основною темою зустрічі стало обговорення фінансування стратегічних  об’єктів Нікополя, що будуть рекомендовані до включення у проект обласного бюджету на 2018 рік.

На зустрічі були присутні депутати Дніпропетровської обласної ради – Антоніна Ульяхіна, Володимир Куцін, Володимир Романенко, депутати Нікопольської міської ради та помічники депутатів облради.

Обговорювали перелік об’єктів, що наразі фінансуються з обласних коштів, визначали серед них пріоритетні та чітко окреслили існуючі проблеми. Таким чином, в першу чергу проводитимуться у Нікополі роботи з благоустрою центру міста – реконструкція Парку «Перемоги» та будівництво басейну на його території. Не менш важливим залишається будівництво дитячого садка в районі Новопавлівки та розвиток медичної галузі міста, а саме:  реконструкція дитячої лікарні на проспекті Трубників, 47 та будівництво амбулаторії на вулиці Чалого (селище Північне).

Андрій Петрович подякував поважним гостям за їх роботу та наголосив на важливості взаєморозуміння і активної співпраці місцевої  влади з депутатами Дніпропетровської обласної ради з метою покращення інфраструктури Нікополя.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

Оставить комментарий

Загрузка...

Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

besplatka

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net