570х90

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
16 июля 2017 Автор

Коли реалізуть проекти бюджету участі?

11 липня у стінах Нікопольської міської ради відбулось засідання експертної ради з партиципаторного бюджетування, на якому були оголошені  проекти переможців, поданих нікопольцями в рамках Програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м.Нікополь на 2016-2020 роки».

У програмі брали участь 109 проектів і лише 20 отримали право на реалізацію.  За весь період (15 днів) проголосували  4053 мешканця міста (в електронному вигляді – 2043, в паперовому – 2017). 16 проектів не отримали жодного голосу.  На втілення кожного проекту передбачено 15 000 грн.  За умовами конкурсу усі проекти повинні бути реалізовані у 2017 році.

12 липня у прес-центрі міської влади вітали авторів проектів-переможців.  На урочистому зібранні заступник міського голови Олена Давидко повідомила, що в кінці липня на сесії будуть внесені  зміни до міських програм з урахуванням 20 проектів бюджету участі. Також чиновниця вказала  приблизні терміни втілення проектів, а саме: серпень-вересень.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net