32-летняя ню-модель из Никополя Инна Микитась, о которой Nikopolnews писал неоднократно, продолжает радовать поклонников своим творчеством. На этот раз девушка представила серию фото в стиле ретро. Автор снимков – Игорь Волошин.

В першу неділю жовтня, приєднавшись до традиції понад ста країн світу, Україна вкотре привітала освітян зі святом, а мені знову поталанило побувати на урочистостях у Нікопольському педагогічному коледжі.

Как и анонсировал утром Nikopolnews, в Никополе на поселке Северном сегодня, 19 сентября, прошло собрание по поводу десятидневного отсутствия газа. Услугу обещали подключить сегодня, однако этого не произошло.

Как сообщал ранее Nikopolnews, на вчера, 14 сентября, в Марганце была назначена акция по перекрытию трассы Кропивницкий-Запорожье. И она состоялась. Людям не удалось добиться того, чего они хотели, но появились новые планы.

У нашому рідному місті мешкає дуже багато талановитих і творчих людей, які назавжди пов’язали долю зі своєю малою Батьківщиною. Серед їх прізвищ виблискує ім’я дорогоцінного діаманту – іконописця, художника, почесного громадянина Нікополя Марка Продана, з яким кореспонденти Nikopolnews знайомі давно.

В Марганце, практически в самом центре, есть место, которое полностью заросло сорняком и больше похоже на джунгли, чем на город. Об этом Nikopolnews узнал из материала на сайте «Марганецкий очевидец».

«Тепло своїх долонь і розуму, і серця я Україні милій віддаю», – під таким гаслом напередодні самого головного свята України на майданчику центрального входу до Палацу 23 серпня відбувся святковий концерт присвячений Дню Прапора та Дню Незалежності.

24 серпня нікопольці разом з мешканцями всієї України, згадуючи про 100-річчя відродження української державності, відзначили двадцять сьому річницю зустрічі Минулого з Майбутнім.

Свято, розпочате мітингом з врученням нагород, хвилиною мовчання, панахидою  та покладанням квітів до меморіалу  «Захисник України»,  невдовзі завирувало на вулицях міста. Вранці, вигукуючи патріотичні гасла, колона Маршу Незалежності вирушила до пам’ятника славетного гетьмана Богдана Хмельницького.

Страница 1 из 47

Доска объявлений

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net