В Україні з магазинів терміново вилучають популярний напій, в якому знайшли отруйну речовину

Торговельним установам вказали, щоб цей напій терміново зник з продажу

В Україні і зокрема у Києві та Київській області з усіх магазинів повинні терміново вилучити всі запаси популярного серед українців напій.

Про це NNS дізнався з повідомлення сайт Головного управління Госпродпотребслужбы в Київській області.

Мова йде про напій під назвою Hell. Торговельні установи мають лічені дні на те, щоб цей енергетик зник з продажу.

Причиною такого рішення стало те, в енергетику знайшли отруйна речовина – оксид етилену, який є токсичним в рідкому або газоподібному стані. Речовина є сильним подразником, який сильно впливає на очі, шкіру і дихальні шляхи. Це викликає блювоту, нудоту і головний біль.

“Головне управління Госпродпотребслужбы в Київській області інформує про надходження інформаційного повідомлення Системи швидкого реагування про харчових продуктах та кормах (RASFF) від 3 вересня 2021 року № 2021.4074 і “№ 2021.4074-fup 29 по виявленню несанкціонованого речовини оксид етилену в сировині (постачальник: ADE-Orangen-Mango-Grundstoff), яка використовувалася при виявленні напоїв HELL FOCUS STR 250C (виробник: Hell Energy Magyaroszag Kft) і експортовано в Україну (одержувач: ТОВ „ХЕЛЛ ЕНЕРДЖІ ДРІНКС“, м. Київ, 03038)”, — повідомили в Госпродпотребслужбе.

У компанії HELL ENERGY повідомили, що насправді з продажу вилучаються не всі позиції з асортименту виробника (яких налічується більше десяти), а тільки один – HELL FOCUS STR 25ОС.

Крім того, у компанії підкреслили, що перевірку, в ході якої в складі продукту було виявлено небезпечну речовину, ініціювали саме вони.

“Австрійська лабораторія ЛЕВА у своєму висновку від 09.08.2021 зазначила, що вміст оксиду етилену в напої низьке, тобто не може спричинити критично шкідливих наслідків. Додатково зазначимо, що продукція весь час, з моменту існування потенційних ризиків, проведення експертизи і отримання висновку , а не поставлялася в Україну “, – йдеться в повідомленні

до Речі, нещодавно “NNS” писав: В Україні виявлено небезпечні шоколадні цукерки –яка речовина в них виявлено

To Top