Як відрізнити справжнє вершкове масло від підробки: поради та лайфхаки

Лікарі рекомендують щодня їсти по 30 грамів вершкового масла. Провідні фахівці називають цей продукт їжею краси, здоров’я, захистом від застуд, джерелом енергії та їжею для мозку.

Однак не кожне масло може бути корисним. Тому що сучасні виробники знайшли спосіб ідеально підробляти те, що ми звикли називати вершковим маслом. Як обрати справжнє масло NNS дізналась з матеріалу ICTV.

Вершкове масло містить величезну кількість вітамінів А і Е. Також наділене усією групою вітаміну В, D, PP, які відповідають за зір, імунітет, стан шкіри, волосся, нігтів, зубів, кісток та навіть м’язів.

Масло нормалізує травлення, лікує окремі шкірні ураження та містить протипухлинні властивості.

Попри всі ці плюси, є лише один невід’ємний мінус – ожиріння. Але, якщо їсти масло в міру, то проблем не буде.

Читайте ще: Названо причини, чому не можна змішувати огірки і помідори

ОЗНАКИ СПРАВЖНЬОГО ВЕРШКОВОГО МАСЛА

Колір

Не жовтий, а наближений до білого. Ми звикли, що справжнє вершкове масло повинно бути жовтим. Однак у цьому дуже помиляємось. Адже виробники користуються нашим переконанням і активно додають барвники.

Термін придатності

Справжнє масло швидко псується. Ознаки: зміна кольору і запаху. Пам’ятайте, вершкове масло може зберігатися лише від 10 до 20 днів.

Жирність

Натуральне вершкове масло має мати жирність від 78%. Ідеально – 82.5%. Все, що знаходиться нижче цієї позначки – підробка.

Містить на упаковці позначку ДСТУ 4399:2005

Тому, коли обираєте, чим намазувати хліб, уважно роздивіться упаковку.

Читайте ще: 17 продуктів для зміцнення імунітету в холодну пору року

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ВЕРШКОВЕ МАСЛО ВДОМА

Придбали масло, але досі сумніваєтесь в його якості? Спробуйте заморозити. Натуральне масло не містить рослинних жирів, тому при нарізанні буде кришитись.

Відріжте шматок, покладіть на ложку і потримайте над вогнем, поки воно не розтане до однорідної маси. Справжнє масло буде жовтого кольору, а підробка – стане нежирною білою речовиною.

Перевірити масло можна і при кімнатній температурі. Просто лишвши його на видному місці. Справжнє вершкове масло не стане м’яким за кілька хвилин, мінімум через півгодини. А спред можна легко намазувати хоч через 5 хвилин.

Отож, щоб бути здоровим, потрібно правильно харчуватися. А головне – вміти обирати лише якісні продукти.

To Top