Чим обробляти плодові дерева восени: поради садівників

Восени крім збору врожаю у дачників є ще одне важливе завдання — підготовка саду до зими. Щоб наступного року знову поласувати плодами, важливо правильно обробити рослини від хвороб та шкідників

Чим обробляти яблуні, сливи, груші та інші дерева, щоб убити відразу двох зайців — позбутися від шкідників і забезпечити себе великою кількістю якісних плодів, інформує Ukr.Media, передає NNS.

Залізний купорос

Розчин на основі залізного купоросу можна використовувати для яблунь, слив, персиків і вишень. Це засіб є ідеальним варіантом, оскільки не тільки відлякує від рослин різних шкідників, але і виступає в якості відмінної підгодівлі.

Як приготувати: в 10 літрах води розведіть 600-700 грамів залізного купоросу. Ретельно перемішайте. Обробку слід проводити в сухий безвітряний день. Нанесіть засіб на крону і стовбур плодових дерев.

Сечовина

Ще один ефективний спосіб — обробка сечовиною. Братися за справу потрібно тоді, коли плодові дерева позбулися половини листя.

Як приготувати: у відро, наповнене 10 літрами води, додайте 500 грамів сечовини. Проведіть обробку посадок.

Мідний купорос

Щоб провести обробку, потрібно вибрати день, коли стовпчик термометра тримається на позначці вище +5 градусів.

Якщо йдеться про молоді дереві, то вам знадобиться близько двох літрів мідного купоросу. На більш дорослі дерева піде приблизно 10 літрів.

To Top