Що буде з організмом, якщо на місяць відмовитися від алкоголю

Тимчасова відмова від алкоголю здатна помітно поліпшити зовнішній вигляд і самопочуття

Фахівці не стверджують, що тотальна тверезість – запорука ідеального здоров’я, але відмова від спиртних напоїв хоча б на місяць буде зустрінута організмом з вдячністю.

Про це повідомляє видання Daily Mail, посилаючись на директора медичних послуг цифрового центру Livi Харріета Бредлі. Він розповів, що відсутність алкоголю в раціоні вже в перший тиждень гарантує більш міцний сон і підвищення працездатності. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті MED.OBOZ

Другий тиждень тверезості, за словами експертів, налагодить кислотний рефлюкс в шлунку і збереже потрібний баланс вологи. Справа в тому, що при вживанні спиртовмісних продуктів, організм швидше зневоднюється. Природно, це позначається на самопочутті та зовнішньому вигляді: шкіра стає більш сухою і виглядає несвіжою.

На третьому тижні Бредлі обіцяє зниження ваги, викликаного нормалізацією обміну речовин. Знизиться артеріальний тиск і почнуться регенеруючі процеси в печінці.

“Келих вина в кінці робочого дня зменшує стрес і притуплює неприємні почуття. Звичайно, щоб перестати вживати алкоголь регулярно, краще вирішити першопричину. Але в будь-якому випадку ви зможете проявити себе як вольова людина, що позначиться і на вашому здоров’ї. В принципі, питущого від непитущого можна відрізнити і на око, такі люди помітно відрізняються зовні”, – зауважив медик.

До речі, нещодавно “NNS” писав: На Дніпропетровщині підпільний завод виробляв небезпечний алкоголь: куди збували продукцію (ФОТО)

 

To Top