5 продуктів відмовившись від яких ви проживете довше

Їжа істотно впливає на якість і тривалість нашого життя.

Лікарі з Клініці Майо назвали п’ять продуктів, які скорочують наше життя.

Про це пише портал Eat This, Not That, передає NNS.

УЛЬТРАОРОБЛЕНА ЇЖА

Дослідження, опубліковане в журналі Mayo Clinic Proceedings, показало, що збільшення вживання продуктів глибокої переробки пов’язано зі збільшенням рівня смертності в загальній популяції людей.

ПЕРЕРОБЛЕНЕ ЧЕРВОНЕ М’ЯСО

Регулярне споживання обробленого м’яса пов’язано зі збільшенням ризику серцевих захворювань, раку, особливо раку товстої кишки і ранньої смерті. Оброблене м’ясо включає бекон, ковбаси, сосиски, шинку, м’ясні делікатеси, м’ясні консерви, в’ялене м’ясо тощо. В цьому м’ясі зазвичай міститься багато насичених жирів, натрію і нітратів або нітритів, які, як вважають, пов’язані з ризиками для здоров’я.

СМАЖЕНА ЇЖА

“Дослідники пов’язують смажену їжу з діабетом типу 2 та проблемами з серцем, але дослідження також показують, що щоденне вживання смаженої їжі може скоротити ваше життя”, – зазначає Mayo Clinic Minute.

За словами Стівена Копецкого, доктора медичних наук, кардіолога з клініки Майо, наш організм просто не пристосований до такої кількості смаженої їжі, яке існує сьогодні.

“Якщо у вас дизельний двигун, ви не заливаєте бензин в свій дизельний бак”, – говорить він.

ЗАНАДТО БАГАТО ЦУКРУ

“Наявні основні наукові дані, дані спостережень та результати клінічних досліджень свідчать про те, що зменшення споживання доданих цукрів, особливо доданої фруктози, може призвести до зниження захворюваності, пов’язаної з діабетом, і потенційно передчасної смертності”, – говориться в дослідженні, опублікованому в журналі Mayo Clinic Proceedings

На індивідуальному рівні обмеження споживання продуктів харчування і напоїв, що містять доданий цукор, особливо додану фруктозу, може бути однією з найбільш ефективних стратегій забезпечення міцного здоров’я майбутнього, запевняють дослідники.

І мова йде не тільки про рафінований цукор, але і про його здорові альтернативи, такі як агава, сироп фініків або тростинний сироп.

НАДМІРНУ КІЛЬКІСТЬ АЛКОГОЛЮ

“Майте на увазі, що навіть помірне вживання алкоголю не є небезпечним”, – пишуть співробітники клініки Майо

– “Наприклад, навіть люди, які п’ють менше (ті, хто випиває не більше одного напою в день), мають невеликий, але реальний, підвищений ризик деяких видів раку, таких як рак стравоходу”.

Між тим надмірне вживання алкоголю може призвести до панкреатиту, пошкодження серцевого м’яза, що призводить до серцевої недостатності, хвороб печінки, інсульту, самогубства і пошкодження мозку, а також раптової смерті.

до Речі, нещодавно “NNS” писав: Продукты, які допоможуть очистити організм від нікотину

To Top