[:ru]За какой период учитываются доходы при начислении субсидии – пояснение Минсоцполитики[:ua]За який період враховуються доходи при нарахуванні субсидії – пояснення Мінсоцполітики[:]

[:ru]В Минсоцполитики пояснили, за какой период учитываются доходы граждан при расчете субсидии, сообщает NNS, ссылаясь на РБК-Украина.

При расчете жилищных субсидий учитываются доходы граждан за два квартала. Для пенсионеров берется один месяц. Об этом напоминает пресс-служба Министерства социальной политики (Минсоцполитики).

24392905

Как отмечается в сообщении, учитываются доходы:

  • за III-IV кварталы предыдущего календарного года – в случае, когда жилищная субсидия назначается с начала неотопительного сезона;
  • за I-II кварталы текущего календарного года – в случае, когда жилищная субсидия назначается с начала отопительного сезона;
  • за два квартала, которые предшествуют месяцу, который предшествует месяцу обращения за назначением жилищной субсидии, – в случае, когда жилищная субсидия назначается не с начала отопительного (неотопительного) сезона.

В случае назначения жилищной субсидии с начала отопительного сезона доходы в виде пенсии учитываются в размере начисленной пенсии за август текущего года, а в случае назначения жилищной субсидии с начала неотопительного сезона доходы в виде пенсии учитываются в размере начисленной пенсии за март текущего года.

В случае назначения жилищной субсидии с начала отопительного (неотопительного) сезона учитывается размер начисленной пенсии за месяц, предшествующий месяцу, предыдущему месяцу, с которого назначается жилищная субсидия.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Який дохід дає право на отримання субсидії: пояснення Мінсоцполітики

Нові правила в нарахуванні субсидій на комунальні послуги – українцям розповіли про зміни

Як самостійно розрахувати розмір субсидії – формула розрахунку[:ua]У Мінсоцполітики пояснили, за який період, враховуються доходи громадян при розрахунку субсидії, повідомляє NNS, посилаючись на РБК-Україна.

При розрахунку житлових субсидій враховуються доходи громадян за два квартали. Для пенсіонерів береться один місяць. Про це нагадує прес-служба Міністерства соціальної політики (Мінсоцполітики).

24392905

Як наголошується в повідомленні, враховуються доходи:

  • за III-IV квартали попереднього календарного року – у разі, коли житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону;
  • за I-II квартали поточного календарного року – у разі, коли житлова субсидія призначається з початку опалювального сезону;
  • за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням житлової субсидії, – у разі, коли житлова субсидія призначається не з початку опалювального (неопалювального) сезону.

У разі призначення житлової субсидії з початку опалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за серпень поточного року, а у разі призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за березень поточного року.

У разі призначення житлової субсидії з початку опалювального (неопалювального) сезону враховується розмір нарахованої пенсії за місяць, що передує місяцю, попереднього місяцю, з якого призначається житлова субсидія.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Який дохід дає право на отримання субсидії: пояснення Мінсоцполітики

Нові правила в нарахуванні субсидій на комунальні послуги – українцям розповіли про зміни

Як самостійно розрахувати розмір субсидії – формула розрахунку

 [:]

To Top