Відео: поранені дніпровським стрілком вперше дали інтерв’ю на камеру через 10 днів після трагедії

Нацгвадійці Жанна Шарова та Ігор Семенченко, які були поранені дніпровським стрілком і вижили, вперше дали інтерв’ю на камеру і розповіли про те, що трапилося у злощасну ніч на ПМЗ

Про це повідомляє «Відкритий» із посиланням на ТСН, передає NNS

Пройшло 10 днів з дня стрілянини на Південмаші у Дніпрі. Сьогодні постраждалі від рук Артемія Рябчука Жанна Шарова та Ігор Семенченко все ще лежать у реанімації, але їх стан стрімко покращується. Їхньому життю вже нічого не загрожує, проте попереду ще чекає кілька операцій та довгий курс реабілітації.

Потерпілі зазначають, що конфліктів зі стрільцем у них не було, а 22-річна Жанна Шарова каже, що взагалі не була знайома із нападником.

«Відчуваю себе значно краще. Чекаю, не дочекаюся наступної операції, після якої, сподіваюся, зможу повернутися до активного життя, яке я мав до поранення. Вже немає сил лежати і нічого не робити! Збираюся повернутися до занять із дзюдо, якщо дозволить здоров’я», — поділилася Жанна Шарова.
«Дякую моїм колегам, батькам, лікарям, усім, хто здавали кров, і хто за мене переживали», – сказала Жанна.

що розповіли ті, хто вижив під час стрілянини

Жанна Шарова

Другий потерпілий Ігор Семенченко розповів, що до трагедії Рябчук поводився спокійно та читав книгу. Конфліктів у парубка з ним не було. Крім того, за його словами, ніхто Рябчука не ображав. В колективі все було нормально. А застрелив він людей, які навіть не могли його образити.

photo 2022 02 07 15 21 59.jpg

Ігор Семенченко

Також військовослужбовці розповіли, що хочуть якнайшвидше повернуться на службу.

Зазначимо, що новий незалежний адвокат наполягає на визнанні Артемія Рябчука потерпілим, аргументуючи це тим, що у військовій частині 3021 року постійно порушувалися права його клієнта.

Кривава стрілянина у Дніпрі: як загинула 35-річна цивільна жінка Віра Лебединець

Сестра Артемія Рябчука розповіла про службу брата у Дніпрі – ВІДЕО

У “дніпровського стрільця” з’явилася група підтримки: хто і чому захищає вбивцю п’ятьох людей

To Top