2
2

[:ru]Учителя будут получать премии за достижения учеников – Зеленский (видео)[:ua]Вчителі будуть отримувати премії за досягнення учнів – Зеленський (відео)[:]

[:ru]Учителей будут премировать за достижения учеников. О новой инициативе заявил президент Владимир Зеленский, сообщает NNS, ссылаясь на Комментарии.

Учителям будут выплачивать денежные премии за то, что они подготовили учеников к международным олимпиадам. Премии Президента будут получать те учителя, ученики которых получили призовые места в таких олимпиадах.

Об этом сообщил глава государства на встрече с украинскими учителями и победителями конкурса “Учитель года — 2021”.

“Учитель — это способность распространять добро и свет в геометрической прогрессии. Ибо один он может вдохновить десятки, сотни, тысячи людей, чтобы изменить наш мир к лучшему”, — подчеркнул президент, поздравляя педагогов с наступающим праздником.

Также глава государства скзал, что пока размер зарплат учителей и преподавателей не соответствует тому уровню, которого они заслуживают. Однако правительство делает все возможное для повышения заработных плат и внедрения новых методов поощрений для педагогов. Для победителей международных олимпиад уже введены премии Президента.

“Мы сделали ошибку, которую исправим в ближайшее время. Кроме, учеников, которые являются победителями олимпиад, премии Президента будут получать учителя, которые их к этому готовили”, — подчеркнул Владимир Зеленский.

Отмечается, что победители олимпиад будут получать по 100 тысяч гривен. О размере выплат учителям не сообщается.

Также в Украине ввели премирования учеников, которые лучше всех сдали ВНО. Выпускникам будут выплачивать премии в размере 10 тысяч гривен ежемесячно в течение одного года.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Доплати пенсіонерам з 1 жовтня: скільки і хто саме отримуватиме

В Україні з’явиться нова державна премія – за що будуть нагороджувати

В Офісі президента іронічно прокоментували “настанови” Порошенка Зеленському (ВІДЕО)[:ua]Вчителів будуть преміювати за досягнення учнів. Про нову ініціативу заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє NNS, посилаючись на Коментарі.

Вчителям будуть виплачувати грошові премії за те, що вони підготували учнів до міжнародних олімпіад. Премії Президента будуть отримувати ті вчителі, учні яких отримали призові місця у таких олімпіадах.

Про це повідомив глава держави на зустрічі з українськими вчителями та переможцями конкурсу “Учитель року — 2021”.

“Учитель — це здатність поширювати добро і світло в геометричній прогресії. Бо один він може надихнути десятки, сотні, тисячі людей, щоб змінити наш світ на краще”, — підкреслив президент, вітаючи освітян з наступаючим святом.

Також глава держави скзав, що поки розмір зарплат вчителів і викладачів не відповідає тому рівню, якого вони заслуговують. Однак уряд робить все можливе для підвищення заробітних плат і впровадження нових методів заохочень для педагогів. Для переможців міжнародних олімпіад вже введені премії Президента.

“Ми зробили помилку, яку виправимо найближчим часом. Крім учнів, які є переможцями олімпіад, премії Президента будуть отримувати вчителі, які їх до цього готували”, — підкреслив Володимир Зеленський.

Відзначається, що переможці олімпіад будуть отримувати по 100 тисяч гривень. Про розмір виплат вчителям не повідомляється.

Також в Україні ввели преміювання учнів, які найкраще склали ЗНО. Випускникам будуть виплачувати премії в розмірі 10 тисяч гривень щомісяця протягом одного року.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Доплати пенсіонерам з 1 жовтня: скільки і хто саме отримуватиме

В Україні з’явиться нова державна премія – за що будуть нагороджувати

В Офісі президента іронічно прокоментували “настанови” Порошенка Зеленському (ВІДЕО)
[:]

To Top