11
11

[:ru]В Украине хотят отменить двойные платежки за газ[:ua]В Україні хочуть скасувати другу платіжку за газ[:]

[:ru]В Украине могут отменить так называемые двойные платежки за газ, чтобы граждане оплачивали газ и распределение по одной квитанции, как раньше. Об этом сообщил и. о. министра энергетики Юрий Витренко на своей странице в Facebook, передает NNS.

По словам Витренко, в министерстве работают над переходом на одну платежку за газ и распределение.

“При этом чтобы тариф на распределение не был в одних регионах выше тарифов в других регионах”, — отметил Витренко.

110294909 171135671129663 2417973885139040652 o

Таких изменений, отмечает глава Минэнерго, требуют многочисленные запросы потребителей.

Кроме того, сообщается, что планируют ввести ограничение наценки монополистов на розничном рынке и усовершенствовать работу оптового рынка. В частности, по объемам, которые должны выставлять на рынок государственные компании.

По словам Витренко, такой шаг для потребителей означает уменьшение цен. Также министерство предлагает изменить принципы формирования тарифов. Как пишет Витренко, потребители должны быть уверены в том, что на них не перекладывают неэффективность работы операторов сетей. Деньги, как говорится в сообщении главы Минэнерго, следует вкладывать в повышение качества и надежности поставок газа, тепла и электроэнергии.

1 12 2 10 3 6

Потрібно терміново від’єднатися від енергосистем Росії та Білорусі – Вітренко[:ua]В Україні можуть скасувати так звані подвійні платіжки за газ, щоб громадяни оплачували газ і розподіл по одній квитанції, як раніше. Про це повідомив в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко на своїй сторінці в Facebook, передає NNS.

За словами Вітренка, в Міністерстві працюють над переходом на одну платіжку за газ і розподіл.

“При цьому щоб тариф на розподіл не був в одних регіонах вище тарифів в інших регіонах”, — зазначив Вітренко.

110294909 171135671129663 2417973885139040652 o

Таких змін, зазначає глава Міненерго, вимагають численні запити споживачів.

Крім того, повідомляється, що планують ввести обмеження націнки монополістів на роздрібному ринку і вдосконалити роботу оптового ринку. Зокрема, за обсягами, які повинні виставляти на ринок державні компанії.

За словами Вітренко, такий крок для споживачів означає зменшення цін. Також міністерство пропонує змінити принципи формування тарифів. Як пише Вітренко, споживачі повинні бути впевнені в тому, що на них не перекладають неефективність роботи операторів мереж. Гроші, як йдеться в повідомленні глави Міненерго, слід вкладати в підвищення якості і надійності поставок газу, тепла та електроенергії.

1 12 2 10 3 6

Потрібно терміново від’єднатися від енергосистем Росії та Білорусі – Вітренко

 [:]

To Top