5 /5
Based on 5 ratings
2
2

[:ru]В Украине рекомендовали вакцинировать активистов остатками препарата[:ua]В Україні дозволили щеплювати активістів від COVID-19 залишками вакцини[:]

[:ru]В Украине разрешили использовать возможные остатки вакцин для прививки общественных деятелей, чтобы популяризировать иммунизацию против коронавируса. Соответствующий приказ подписал Министр здравоохранения Украины Максим Степанов, сообщает NNS ссылаясь на Днепропетровскую областную государственную администрацию.

Вакцина Covishield/AstraZeneca поставляется в Украину в многодозных флаконах. Каждый содержит 10 доз препарата. После открытия флакона вакцина должна быть использована в течение 6 часов. Столько длится одна сессия мобильной выездной бригады.

Повторное замораживание уже открытого флакона или после 6 часов с момента открытия запрещено. В таких случаях неиспользованные дозы вакцины должны быть утилизированы.

Чтобы снизить риск недоиспользования вакцины из уже открытых флаконов, рекомендовано вакцинировать общественных деятелей, деятелей культуры и спорта, лидеров религиозных общин, когда:

  • зафиксирован отказ от вакцинации среди людей, которые предварительно давали согласие на прививку
  • выявлены противопоказания к вакцинации у тех, кто пришел на вакцинальную сессию
  • количество людей, которые вакцинируются в день работы мобильной бригады недостаточна для полного использования всех открытых флаконов с вакциной.

Вакцинация против COVID-19 началась 24 февраля 2021 года с прибытием первой партии AstraZeneca/Covishield.

В соответствии с Дорожной картой по проведению вакцинации от COVID-19 в Украине, иммунизация будет проходить в пять этапов. На первом этапе будут прививаться медицинские работники ковидных больниц, бригады экстренной помощи, сотрудники лабораторий, тестирующих на COVID-19, жители и персонал домов для престарелых и военных на фронте.

Все прививки добровольные и безвозмездные.[:ua]В Україні дозволили використовувати можливі залишки вакцин для щеплення громадських діячів, аби популяризувати імунізацію проти коронавірусу. Відповідний наказ підписав Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, повідомляє NNS, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Вакцина Covishield/AstraZeneca поставляється в Україну у багатодозних флаконах. Кожен містить 10 доз препарату. Після відкриття флакона вакцина має бути використана протягом 6 годин. Стільки й триває одна сесія мобільної виїзної бригади.

Повторне заморожування вже відкритого флакона або використання його після 6 годин з моменту відкриття заборонене. В таких випадках невикористані дози вакцини мають бути утилізовані.

Аби знизити ризик недовикористання вакцини з вже відкритих флаконів, рекомендовано вакцинувати громадських діячів, діячів культури та спорту, лідерів релігійних спільнот, коли:

  • зафіксована відмова від вакцинації серед людей, які попередньо давали згоду на щеплення
  • виявлено протипоказання до вакцинації у тих, які прийшли на вакцинальну сесію
  • кількість людей, що вакцинуються в день роботи мобільної бригади недостатня для повного використання всіх відкритих флаконів з вакциною.

Вакцинація проти COVID-19 розпочалася 24 лютого 2021 року із прибуттям першої партії AstraZeneca/Covishield.

Згідно з Дорожньою картою з проведення вакцинації від COVID-19 в Україні, імунізація відбуватиметься в п’ять етапів. На першому щеплюватимуть медичних працівників ковідних лікарень, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті.

Усі щеплення добровільні й безоплатні.[:]

To Top
Ще новини ⬇