5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії
0

Укрзалізниця призупиняє всі внутрішні пасажирські перевезення

Укрзалізниця призупиняє всі внутрішні пасажирські перевезення

Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення. Про це НСН дізналася з повідомлення пресслужби УЗ.

«На виконання постанови Кабінету Міністрів України №215 Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому) у зв’язку з карантином, спричиненим спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19 до прийняття окремого рішення уряду. Поїзди виконають останні рейси за графіками курсування 17 березня», — йдеться в повідомленні.

У компанії зазначають, що УЗ компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на усі скасовані через введення карантину рейси – без стягнення додаткових зборів.

Раніше ми писали: КПВВ на адмінкордоні з окупованим Кримом зупиняють роботу

Для зручності пасажирів та уникнення концентрації людей біля кас, Укрзалізниця подовжила термін повернення квитків до 1 місяця від дати запланованого відправлення поїзда, що скасований.

Також в коспанії нагадали, що квитки, придбані через Інтернет, повертаються через онлайн сервіси. Вантажні залізничні перевезення тривають.

Укрзалізниця закликає пасажирів, якщо є можливість, не поспішати на вокзали повертати квитки і не піддавати своє життя загрозі, перебуваючи в натовпі. В компанії запевняють, що коли б ви не звернулися протягом відведеного часу, кошти будуть повернені у повному обсязі.

Нагадуємо, що з 00:00 годин 17 березня (у ніч з 16 на 17) Укрзалізниця на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України №288-р припинила міжнародне пасажирське сполучення до завершення періоду карантину, спричиненого спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, або до ухвалення відповідних рішень уряду.

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×