4
4

У Покрові будують новий стадіон за 19 мільйонів гривень

1(158)

У Покрові поруч із реконструйованою школою №1 Дніпропетровська ОДА будує стадіон. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті обласної державної адміністрації.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, раніше це була територія, поросла травою – найближчим часом з’являться професійне футбольне поле та майданчики для ігрових видів спорту. Наразі вже вимальовуються обриси майбутніх спортоб’єктів.

2(101)

4(64)

11(30)

14(12)

13(14)

15(12)

6(43)

Логічним продовженням реконструкції школи є будівництво стадіону. Він був, дійсно, у неприглядному стані. Зараз є свідками, як стадіон отримує друге життя. Сподіваємося, він буде не лише центром спорту, а й дозвілля,

– розказала директорка школи №1 Зоя Пархоменко.

7(38)

За словами вчительки фізкультури Валентини Поддубцевої, уроки проходили в умовах, які вимагали докорінних змін.

Дерева порвали корінням бігові доріжки. На футбольному полі росла трава, яка заважала бігати. Баскетбольні щити перекосилися від часу. Словом, займалися в умовах, які мали. Однак сподіваємося на кращі умови в майбутньому. Аби закохатися у спорт, умови мають неабияке значення,

– наголосила вона.

Роботи на пришкільному стадіоні розпочалися весною. Підрядники вже розпланували місця під футбольне поле, волейбольний і баскетбольний майданчики, воркаут-зону, легкоатлетичні доріжки.

16(3)

8(35)

Будуть нові тренажери, турніки, бігові доріжки, тенісні столи, на які я так давно чекав,

– сказав одинадцятирічний Ярослав Безкищенко.

9(27)

Я дуже люблю рухливі ігри з м’ячем. Сподіваюся, на новому стадіоні буде достатньо місця,

– виразила сподівання шестикласниця Вікторія Петрова.

З на сайті Прозоро Nikopolnews дізнався, що вартість даного проекту 19 мільйонів гривень. Кошти виділяються з обласного бюджету. Роботи виконує підрядник ТОВ "ВІКНО СЕРВІС".

To Top