26
26

Туреччина видаватиме українцям дозволи на проживання

2112015144033264 ZARFsmall

Туреччина включила Україну до переліку країн, громадяни яких мають право на отримання короткострокових туристичних дозволів на проживання. Про це йшлося під час зустрічі глав МЗС України і Туреччини, повідомляє NNS з посиланням на «Я і закон».

Як стало відомо NNS , турецька сторона також поінформувала про готовність опрацювати питання спрощення візових вимог для громадян України, які проходять лікування в Туреччині. Міністри домовилися активізувати роботу щодо укладення двосторонньої угоди про соціальне забезпечення.

Дмитро Кулеба та Мевлют Чавушоглу висловили надію, що незабаром будуть завершені внутрішньодержавні процедури і запрацює угода про взаємне визнання водійських посвідчень. Кулеба відзначив зусилля турецької сторони щодо забезпечення безпеки іноземних туристів після початку туристичного сезону. Він зазначив необхідність неухильно дотримуватися введених в Туреччині високих вимоги до готелей, які будуть приймати іноземних гостей, зокрема, відвідувачів з України.

telegram banner

Раніше ми повідомляли: У Греції затримали 17 українців, які прилетіли до Афін попри заборону (відео)

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

To Top