5
5

[:ru]Смертельная стрельба в университете Перми – люди прыгали из окон (фото, видео)[:ua]Смертельна стрілянина в університеті Пермі – люди стрибали з вікон (фото, відео) [:]

[:ru]В понедельник 20 сентября мужчина устроил стрельбу в университете Перми в России. Студенты прыгали из окон, чтобы спастись, однако, выжить удалось не всем. В сети появились видео с места событий. Также появилось фото предполагаемого убийцы и его письмо, в котором он предупредил о своих действиях. Об этом NNS сообщает, ссылаясь на ряд СМИ.

По самым последним данным, погибших восемь. Еще 6 пострадали. Также есть информация о том, что спецслужбы РФ уже задержали налетчика.

803e32e9 caf16545770c9d6d0792d53d61da5c6a

1632121685 chp

Пользователи соцсетей публикуют видео, как люди прыгают из окон второго и третьего этажей здания, чтобы спастись.

В сети также появилось фото 18-летнего Тимура Бекмансурова – предполагаемого убийцы.

fadefdee e12d010b0cc58ef2744ed310bdd0d947

Кроме того, СМИ опубликовали письмо Бекмансурова накануне стрельбы. В нем парень заявил, что данная атака не является терактом, а он сам якобы не экстремист. Однако он “давно думал о шутинге”, копил деньги на огнестрельное оружие.

Сначала он хотел устроить стрельбу в родной школе, но передумал: мол, “у детишек не особо много путей отхода для спасения”. В результате, убийца выбрал новую мишень — университет, где есть много корпусов и больше людей.

“Каждый день является повторением прошлого, все начинается со звона в голове. Гнев переполняет меня, я хочу разрушить всё на своём пути. Не знаю, скольких я смогу убить, но я сделаю все, чтобы забрать с собой как можно больше”, — написал стрелок накануне нападения на вуз.

На момент выхода новости известно о том, что Следком РФ возбудил уголовное производство по статье “Убийство 2 и более человек”. Все подробности трагедии обещают сообщить позже.

Кстати, недавно “NNS” писал:

В Одесі чоловік влаштував стрілянину з вікна багатоповерхівки – йому завадили діти, які грали у дворі

Біля розважального центру у Дніпрі сталася стрілянина – є постраждалі

Біля супермаркету в Дніпрі стався конфлікт зі стріляниною – причиною стала відсутність маски у покупця[:ua]У понеділок, 20 вересня чоловік влаштував стрілянину в університеті Пермі в Росії. Студенти стрибали з вікон, щоб врятуватися, однак, вижити вдалося не всім. В мережі з’явилося відео з місця подій. Також з’явилося фото ймовірного вбивці і його лист, в якому він попередив про свої дії. Про це NNS повідомляє, посилаючись на ряд ЗМІ.

За останніми даними, загиблих восьмеро, ще 6 постраждали. Також є інформація про те, що спецслужби РФ вже затримали стрілка.

803e32e9 caf16545770c9d6d0792d53d61da5c6a

1632121685 chp

Користувачі соцмереж публікують відео, як люди стрибають з вікон другого та третього поверхів будівлі, щоб врятуватися.

В мережі також з’явилося фото 18-річного Тимура Бекмансурова – ймовірного вбивці.

fadefdee e12d010b0cc58ef2744ed310bdd0d947

Крім того, ЗМІ опублікували лист Бекмансурова напередодні стрільби. У ньому хлопець заявив, що ця атака не є терактом, а він сам нібито не екстреміст. Однак він “давно думав про шутинге” збирав гроші на вогнепальну зброю.

Спочатку він хотів влаштувати стрілянину в рідній школі, але передумав: мовляв, “у дітей не особливо багато шляхів відходу для порятунку”. В результаті, вбивця вибрав нову мішень — університет, де є багато корпусів і більше людей.

“Кожен день є повторенням минулого, все починається зі дзвону в голові. Гнів переповнює мене, я хочу зруйнувати все на своєму шляху. Не знаю, скільки я зможу вбити, але я зроблю все, щоб забрати з собою якомога більше”, — написав стрілок напередодні нападу на вуз.

На момент виходу новини відомо про те, що слідчий комітет РФ порушив кримінальне провадження за статтею “Вбивство 2 і більше осіб”. Всі подробиці трагедії обіцяють повідомити пізніше.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

В Одесі чоловік влаштував стрілянину з вікна багатоповерхівки – йому завадили діти, які грали у дворі

Біля розважального центру у Дніпрі сталася стрілянина – є постраждалі

Біля супермаркету в Дніпрі стався конфлікт зі стріляниною – причиною стала відсутність маски у покупця[:]

To Top