24
24

[:ru]”Слуга народа” Вирастюк победил на довыборах в Раду на Ивано-Франковщине[:ua]«Слуга народу» Вірастюк переміг на довиборах до Ради на Івано-Франківщині[:]

[:ru]Кандидат от “Слуги народа” Василий Вирастюк победил на довыборах в Верховную Раду на 87-м округе в Ивано-Франковской области, передает NNS, ссылаясь на Буквы.

Об этом сообщила пресс-служба Центральной избирательной комиссии.

В частности, по результатам выборов:

  • Василий Вирастюк от партии “Слуга народа” получил 31,25% (15 076 голосов);
  • Александр Шевченко от партии “За Майбутнє” – 29,69% – 14 327 голосов;
  • Руслан Кошулинский от партии “Всеукраинское объединение “Свобода” – 28,86% (13 927 голосов).

Что было раньше?

Довыборы в Верховную Раду на 87-м округе назначили после того, как сложил полномочия нардеп от “Слуги народа” Зиновий Андриевич (после избрания на местных выборах городским головой Надворной).

“Европейская Солидарность” выдвинула в этом округе волонтерку Марусю Зверобой-Беленькую. Также баллотировались представитель партии “За майбутнє” Александр Шевченко (эксдиректор туристического комплекса “Буковель”); представитель “Свободы” Руслан Кошулинский, бывший заместитель министра доходов и сборов и экс-глава Государственной службы Украины по безопасности на транспорте Михаил Ноняк.

“Слуга народа” выдвинула кандидатуру Василия Вирастюка, известного украинского силача. Сам Вирастюк заявил, что баллотироваться ему предложил лично президент Владимир Зеленский.

Зверобой-Беленькая сняла свою кандидатуру в пользу кандидата от ВО “Свобода” Руслана Кошулинского.

Накануне выборов прессслужба президента Владимира Зеленского отчиталась о том, как глава государства обсудил ход вакцинации на Ивано-Франковщине с кандидатом от “Слуги народа” на довыборах в Верховную Раду Василием Вирастюком. Гражданская сеть ОПОРА осудила обнародование пресслужбой президента пресс-релиза о совещении с Вирастюком, отметив, что это является злоупотреблением админресурсом.

«Слугу народу» оштрафували через помічника-чоловіка[:ua]Кандидат від “Слуги народу” Василь Вірастюк переміг на довиборах до Верховної Ради на 87-му окрузі в Івано-Франківській області, передає NNS, посилаючись на Букви.

Про це повідомила пресслужба Центральної виборчої комісії.

Зокрема, за результатами виборів:

  • Василь Вірастюк від партії “Слуга народу” отримав 31,25% (15 076 голосів);
  • Олександр Шевченко від партії “За майбутнє” – 29,69% – 14 327 голосів;
  • Руслан Кошулинський від партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” – 28,86% (13 927 голосів).

Що було раніше?

Довибори у Верховну Раду на 87-му окрузі призначили після того, як склав повноваження нардеп від “Слуги народу” Зіновій Андрійович (після обрання на місцевих виборах міським головою Надвірної).

“Європейська Солідарність” висунула в цьому окрузі волонтерку Марусю Звіробій-Біленьку. Також балотувалися представник партії “За майбутнє” Олександр Шевченко (ексдиректор туристичного комплексу “Буковель”); представник “Свободи” Руслан Кошулинський; колишній заступник міністра доходів і зборів та ексголова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

“Слуга народу” висунула кандидатуру Василя Вірастюка, відомого українського силача. Сам Вірастюк заявив, що балотуватися йому запропонував особисто президент Володимир Зеленський.

Звіробій-Біленька зняла свою кандидатуру на користь кандидата від ВО “Свобода” Руслана Кошулинського.

Напередодні виборів пресслужба президента Володимира Зеленського відзвітувала про те, як глава держави обговорив перебіг вакцинації на Івано-Франківщині з кандидатом від “Слуги народу” на довиборах у Верховну Раду Василем Вірастюком. Громадянська мережа ОПОРА засудила оприлюднення пресслужбою президента пресрелізу про нараду Вірастюком, зазначивши, що це є зловживанням адмінресурсами.

«Слугу народу» оштрафували через помічника-чоловіка[:]

To Top