5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

Скандальний капелюх повернувся на Софіївську площу

Скандальний капелюх повернувся на Софіївську площу

Святкову прикрасу у вигляді капелюха, який раніше був на головній ялинці країни, повернули на Софіївську площу, повідомляє НСН , посилаючись на НВ.

Новиною поділилася керівниця департаменту культури КМДА Діана Попова у Facebook. Тепер це арт-об’єкт і під ним можна загадувати бажання і фотографуватися. До капелюха, який пані Попова назвала чарівним, стоїть величезна черга.

За словами Діани Попової, люди просили повернути капелюх, тому його знову встановили на Софіївській площі як окремий елемент святкової композиції. Інсталяція у вигляді капелюха над кріслом розміщується поруч з ялинкою.

Скандальний капелюх повернувся на Софіївську площу

Нагадаємо, роботи із прикрашання головної новорічної ялинки, завершилися 10 грудня. Коли на неї замість зірки встановили капелюх, почався скандал.

Капелюх символізував казку і слугував своєрідним оберегом для лісових звірів, якими прикрашене дерево, говорили організатори.

Але він сподобався не всім. Лунала критика щодо капелюха і з боку церкви, і з боку звичайних людей, які назвали його відьмацьким.

Обурення капелюхом висловлювали у ПЦУ, закликаючи міську владу переглянути концепцію з капелюхом. До ПЦУ доєдналася й Рада євангельських протестантських церков України – там звернулися до Віталія Кличка з проханням “не допустити наруги над релігійними почуттями мільйонів киян”.

В результаті святкового капелюха довелося зняти.

Щоб оперативно отримувати найважливіші новини України і світу, підписуйтесь на наш Телеграм

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×