5 /5
Based on 5 ratings
3
3

[:ru]Снимал видео на взлетной полосе: нардеп Тищенко сорвал вылет самолета из Киева (видео)[:ua]Знімав відео на злітній смузі: нардеп Тищенко зірвав виліт літака з Києва (відео)[:]

[:ru]Вылет самолета Киев-Ужгород был сорван из-за народного депутата Николая Тищенко. Рано утром 23 июня он решил снимать видео прямо на взлетной полосе.

Об этом сообщил с места инцидента журналист Виталий Глагола на своей странице в Facebook, пишет РБК-Украина, передает NNS.

“Вылет из Ужгорода в Киев задержали, так как Коля Тищенко снимал видео из нескольких дублей. Должны были вылететь в 9:30. Сейчас уже 9:37, а самолет даже не поехал по рулежной полосе”, сообщил Глагола.

Он добавил, что Николай Тищенко подъехал к самолету не со всеми пассажирами, а отдельно, на автомобиле Государственной пограничной службы. По словам журналиста, автомобиль ждал, пока нардеп снимет свое видео, а только после этого уехал.

“Интересно, сколько такая услуга стоит у пограничников? И все ли ее могут заказать?”,поинтересовался Глагола.

Позже он сообщил, что Николай Тищенко закончил видеосъемку и зашел на борт самолет, последним. Только после этого самолет начал готовиться к взлету.

В комментариях к посту журналиста пользователи высмеяли поведение народного депутата.

 • Клоун
 • Руки прочь от Николая Тищенко! Популяризация авиационных перевозок – дело хорошее!
 • Главное, чтобы Тищенко не захотел снимать заход на посадку в Ужгороде.
 • Пограничники осуществляют нерегулярные пассажирские перевозки? Это законно?
 • Тик-ток снимает!

Напомним, ранее Николай Тищенко вместе с Кивой засветился во время драки в Раде.[:ua]Виліт літака Київ-Ужгород був зірваний через народного депутата Миколу Тищенка. Рано вранці 23 червня він вирішив знімати відео прямо на злітній смузі.

Про це повідомив з місця інциденту журналіст Віталій Глагола на своїй сторінці в Facebook, пише РБК-Україна, інформує NNS.

“Виліт з Ужгорода до Києва затримали, оскільки Коля Тищенко знімав відео з кількох дублів. Мали вилетіти о 9:30. Зараз вже 9:37, а літак навіть не поїхав по руліжній смузі”, повідомив Глагола.

Він додав, що Микола Тищенко під’їхав до літака не з усіма пасажирами, а окремо, на автомобілі Державної прикордонної служби. За словами журналіста, автомобіль чекав, поки нардеп зніме своє відео, а тільки після цього поїхав.

“Цікаво, скільки така послуга коштує у прикордонників? І чи всі її можуть замовити?”,поцікавився Глагола.

Пізніше він повідомив, що Микола Тищенко закінчив відеозйомку і зайшов на борт літак, останнім. Тільки після цього літак почав готуватися до зльоту.

У коментарях до посту журналіста користувачі висміяли поведінку народного депутата.

 • Клоун
 • Руки геть від Миколи Тищенка! Популяризація авіаційних перевезень – справа хороша!
 • Головне, щоб Тищенко не захотів знімати захід на посадку в Ужгороді.
 • Прикордонники здійснюють Нерегулярні пасажирські перевезення? Це законно?
  Тік-ток знімає!

Нагадаємо, раніше Микола Тищенко разом з Ківою засвітився під час бійки в Раді.[:]

To Top
Ще новини ⬇