5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]Зеленский поддержал санкции США против Коломойского[:ua]Зеленський підтримав санкції США проти Коломойського[:]

[:ru]Президент Украины Владимир Зеленский поддержал санкции США против Игоря Коломойского.

Об этом Зеленский сказал в своем видеообращении, передает Громадское, информирует НСН.

Ограничение ввели якобы из-за причастности олигарха к «значительной коррупции» во время пребывания на посту главы Днепропетровской облгосадминистрации.

«Мы поддерживаем это решение и работаем над тем, чтобы вернуть в Украину средства, чтобы вернуть в Украину справедливость. Ее главный принцип заключается в том, что мы четко видим разницу между понятиями “большой бизнес” и “олигархический класс”. А вот фамилии здесь не имеют никакой разницы. Это Медведчук, Коломойский, Порошенко, Ахметов, Пинчук, Фирташ или любой другой»,сказал Зеленский.

Президент добавил, что готов поддерживать только тех, кто стремится работать законно, а не «создавать монополии, контролировать СМИ, влиять на депутатов и других государственных служащих».

5 марта госсекретарь США Энтони Блинкен заявил о введении санкций в отношении украинского олигарха и бывшего главы Днепропетровской облгосадминистрации Игоря Коломойского. В США заявляют, что Коломойский, будучи главой ОГА с 2014 по 2015 год, участвовал в коррупционных деяниях и использовал свое политическое влияние для личной выгоды.

Кроме самого Коломойского, под санкции попали ближайшие члены его семьи: жена Ирина, дочь Анжелика и сын Израиль Цви Коломойский. Все они теперь не могут въезжать на территорию США.

Читайте еще:

[:ua]Президент України Володимир Зеленський підтримав санкції США проти Ігоря Коломойського.

Про це Зеленський сказав у своєму відеозверненні, передає Громадське, інформує НСН.

Обмеження запровадили через нібито причетність олігарха до «значної корупції» під час перебування на посаді голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Ми підтримуємо це рішення та працюємо над тим, щоб повернути в Україну кошти, щоб повернути в Україну справедливість. Її головний принцип полягає в тому, що ми чітко бачимо різницю між поняттями «великий бізнес» та «олігархічний клас». А от прізвища тут не мають жодної різниці. Це Медведчук, Коломойський, Порошенко, Ахметов, Пінчук, Фірташ чи будь-хто інший»,сказав Зеленський.

Президент додав, що готовий підтримувати лише тих, хто прагне працювати законно, а не «створювати монополії, контролювати ЗМІ, впливати на депутатів та інших державних службовців».

Нагадуємо, 5 березня держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен заявив про введення санкцій щодо українського олігарха та колишнього голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського. У США заявляють, що Коломойський, перебуваючи на посаді голови ОДА з 2014 по 2015 рік, брав участь у корупційних діяннях та використовував свій політичний вплив для особистої вигоди.

Окрім самого Коломойського, під санкції потрапили найближчі члени його родини: дружина Ірина, донька Анжеліка та син Ізраїль Цві Коломойський. Усі вони тепер не можуть в’їжджати на територію США.

Читайте ще:

[:]

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×