[:ru]В Украину прибыла новая партия вакцины AstraZeneca[:ua]В Україну прибула нова партія вакцини AstraZeneca[:]

[:ru]В Украину в пятницу, 23 апреля, прибыла партия из 367 тысяч доз вакцины от коронавируса AstraZeneca производства Южной Кореи.

Их привезли в рамках инициативы COVAX, то есть бесплатно для Украины.

Про прибытие самолета в аэропорт “Киев” LB.ua сообщили в пресс-службе заместителя министра здравоохранения, главного санитарного врача Виктора Ляшко, передает NNS.

Поставка ожидалась 22 апреля, но ее отложили на день.

21145455556655

Партию из 367 000 доз используют как для прививки первой дозой, так и для завершения вакцинации тех, кто ранее получил AstraZeneca индийского производства (CoviShield). Ляшко пообещал, что все вакцинированные первой дозой AstraZeneca получат вторую корейского производства.

Корейская вакцина AstraZeneca-SKBio была зарегистрирована в Украине 20 апреля. Она разработана Оксфордским университетом и британско-шведской компанией AstraZeneca, которая производится в Республике Корея (SK Bioscience Co. Ltd) и имеет торговое название AstraZeneca-SKBio.

3112214545454

С 24 февраля в Украине делают прививки индийской вакциной AstraZeneca, но первая партия уже почти закончилась, а следующие поставки заморожены из-за экспортного моратория в Индии.[:ua]До України у п’ятницю, 23 квітня, прибула партія з 367 тисяч доз вакцини від коронавірусу AstraZeneca виробництва Південної Кореї.

Їх привезли у межах ініціативи COVAX, тобто безкоштовно для України.

Про прибуття літака до аеропорту “Київ” LB.ua повідомили в пресслужбі заступника міністра охорони здоров’я, головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, передає NNS.

Поставка очікувалася 22 квітня, але її відклали на день.

21145455556655

Партію з 367 000 доз використають як для щеплення першою дозою, так і для завершення вакцинації тих, хто раніше отримав AstraZeneca індійського виробництва (CoviShield). Ляшко пообіцяв, що всі вакциновані першою дозою AstraZeneca отримають другу корейського виробництва.

Корейська вакцина AstraZeneca-SKBio була зареєстрована в Україні 20 квітня. Вона розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca, яка виробляється в Республіці Корея (SK Bioscience Co. Ltd) і має торговельну назву AstraZeneca-SKBio.

3112214545454

З 24 лютого в Україні роблять щеплення індійською вакциною AstraZeneca, але перша партія уже майже закінчилася, а наступні поставки заморожені через експортний мораторій у Індії.[:]

To Top