1
1

[:ru]Старые смартфоны отключили от популярных приложений: что нужно знать пользователям[:ua]Старі смартфони відключили від популярних додатків: що потрібно знати користувачам[:]

[:ru]Google больше не будет поддерживать свои сервисы на смартфонах, использующих устаревшие версии операционной системы Android.

Старые смартфоны остались без таких популярных приложений, как Gmail, Youtube и карты Google, информирует Главком, передает NNS.

Разработчик этих приложений – американский Google – прекратил поддерживать свои сервисы, которые работают на операционной системе Android версии 2.3.7 и старше.

«… Google с 27 сентября больше не будет поддерживать вход к учетным записям устройств на Android, на которых установлена ​​версия [ОС] 2.3.7 или ниже», говорится в сообщении.

Речь идет про достаточно старые смартфоны, ведь релиз этой версии Android состоялся 10 лет назад.

Современные же смартфоны преимущественно работают на Android 10 и 11. А этой осенью состоится релиз Android 12.

Что касается владельцев телефонов на Android 2.3.7 и старше, они больше не могут пользоваться приложением Youtube, заходить в аккаунт Gmail и использовать карты Google.

Компания призвала всех пользователей обновить свои смартфоны до версии Android 3.0 или выше.

Читайте еще: “Налог” на смартфон, телевизор, компьютер: как это повлияет на кошельки украинцев[:ua]Google більше не підтримуватиме свої сервіси на смартфонах, які використовують застарілі версії операційної системи Android.

Старі смартфони залишилися без таких популярних додатків, як Gmail, Youtube та мапи Google, інформує Главком, передає NNS.

Розробник цих застосунків – американський Google – припинив підтримувати свої сервіси, які працюють на операційній системі Android версії 2.3.7 та старше.

«…Google з 27 вересня більше не буде підтримувати вхід до облікових записів пристроїв на Android, на яких встановлена версія [ОС] 2.3.7 або нижче»,йдеться в повідомленні.

Ідеться про достатньо старі смартфони, адже реліз цієї версії Android відбувся 10 років тому.

Сучасні ж смартфони переважно працюють на Android 10 та 11. А цієї осені відбудеться реліз Android 12.

Що стосується власників телефонів на Android 2.3.7 та старше, вони більше не можуть користуватися додатком Youtube, заходити в обліковий запис Gmail та використовувати мапи Google.

Компанія закликала всіх користувачів оновити свої смартфони до версії Android 3.0 або вище.

Читайте ще: “Податок” на смартфон, телевізор, комп’ютер: як це вплине на гаманці українців[:]

To Top