[:ru]Мусор в океане спас жизнь моряку, который выпал за борт[:ua]Сміття в океані врятувало життя моряку, який випав за борт[:]

[:ru]Моряк из Литвы выпал за борт, когда вышел на палубу грузового корабля подышать свежим воздухом. Он провел более 14 часов на старом рыбацком буйке в Тихом океане, прежде чем его спасли.

Об этом сообщает новозеландское издание Stuff, пишет Громадское, передает NNS.

52-летний моряк Видам Перевертилов из Литвы работал на грузовом судне Silver Supporter. Как рассказал его сын Марат, отцу стало плохо после ночной смены в отделении, откачивающем топливо, поэтому он вышел на палубу восстановиться.

«Он не помнит, как падал за борт. Возможно, он потерял сознание»,говорит Марат.

Моряк выпал за борт рано утром, на нем не было спасательного жилета. На борту никто и не подозревал, что Видам исчез, и корабль отплыл дальше. Судно двигалось между новозеландским портом Тауранга и изолированной британской территорией Питкэрн.

12212112122121

У моряка заканчивались силы, и он искал способ выжить. Ближе к рассвету он увидел черное пятно, которое оказалась старым рыбацким буйком. Сын рассказывает, что буек не был закреплен, это был «просто кусок морского мусора».

«Я наверняка сразу бы утонул, но он всегда поддерживал себя в форме и был здоровым. Я думаю, это помогло ему выжить»,сказал Марат.

Через 6 часов экипаж судна заметил, что Видам исчез. Они объявили тревогу и передали сообщение в Объединенный координационный центр спасения на Таити. Самолеты ВМС Франции присоединились к поискам из Полинезии, а национальная метеорологическая служба Франции помогла морякам вычислить вероятные направления местонахождения мужчины в зависимости от течения.

1221212142455454

Солнце опалило Видаму кожу, а в горле очень пересохло за часы в океане. Вскоре команда корабля заметила Видама и забрала его обратно на борт. Марат рассказал, что отец выглядел на 20 лет старше и очень усталым, но был жив.

Сын спросил отца, почему он не забрал на борт буек в качестве сувенира, на что тот ответил, что пусть он спасет жизни и другим людям.[:ua]Моряк із Литви випав за борт, коли вийшов на палубу вантажного корабля подихати свіжим повітрям. Він провів понад 14 годин на старому рибальському буйку в Тихому океані, перш ніж його врятували.

Про це повідомляє новозеландське видання Stuff, пише Громадське, передає NNS.

52-річний моряк Відам Перевертилов із Литви працював на вантажному судні Silver Supporter. Як розповів його син Марат, батьку стало зле після нічної зміни у відділенні, що відкачує паливо, тому він вийшов на палубу, щоб відновитися.

«Він не пам’ятає, як падав за борт. Можливо, він знепритомнів»,каже Марат.

Моряк випав за борт рано вранці, на ньому не було рятувального жилета. На борту ніхто й не підозрював, що Відам зник, і корабель відплив далі. Судно рухалося між новозеландським портом Тауранга й ізольованою британською територією Піткерн.

12212112122121

У моряка закінчувалися сили, тож він шукав спосіб вижити. Ближче до світанку він побачив чорну пляму, яка виявилася старим рибальським буйком. Син розповідає, що буйок не був закріплений, це був «просто шматок морського сміття».

«Я напевно одразу б утопився, але він завжди підтримував себе у формі й був здоровим. Я думаю, це допомогло йому вижити»,сказав Марат.

Через шість годин екіпаж судна помітив, що Відам зник. Вони оголосили тривогу й передали повідомлення в Об’єднаний координаційний центр порятунку на Таїті. Літаки ВМС Франції приєдналися до пошуків із Полінезії, а національна метеорологічна служба Франції допомогла морякам обчислити ймовірні напрямки місцеперебування чоловіка в залежності від течії.

1221212142455454

Сонце обпалило Відаму шкіру, а в горлі дуже пересохло за години в океані. Згодом команда корабля помітила Відама та забрала його назад на борт. Марат розповів, що батько виглядав на 20 років старшим і дуже втомленим, але був живий.

Син запитав у батька, чому він не забрав на борт буйок як сувенір, на що той відповів, що хай він врятує життя й іншим людям.[:]

To Top