6
6

[:ru]Скоро подсолнечное масло будут продавать по новым ценам – озвучен прогноз[:ua]Скоро соняшникову олію продаватимуть за новими цінами – озвучено прогноз[:]

[:ru]В Украине в скором времени должно подешеветь подсолнечное масло. Это будет происходить под давлением низкого экспортного спроса.

Об этом сообщает GrainTrade, пишет РБК-Украина, передает NNS.

“Предложения подсолнечника увеличиваются благодаря высоким ценам, которые предлагали переработчики на первые поставки. Поэтому снижение цен на масло опустит на этой неделе закупочные цены на подсолнечник (с содержанием масла 49%) с 18800-19500 грн/т до 18500-19000 грн/т”,сообщили в организации.

Украинский клуб аграрного бизнеса информирует, что государство в 2020/21 году сэкономит более 15 млн т подсолнухов. Показатели текущего года могут быть на 15% выше, нежели за аналогичный период 2020-го и почти достигнет максимального объема производства (было зафиксировано в 2019 году).

“Достаточное количество выращенных семян подсолнечника в этом году позволит обеспечить внутренний спрос на подсолнечное масло, а также сгенерировать достаточное количество экспортной выручки и сдержать дальнейший рост цен, наблюдавшийся в 2019/20 маркетинговом году”,заявила аналитик УКАБ Светлана Литвин на Facebook.

Сколько сейчас стоит литр масла

В украинских магазинах цена подсолнечного масла сейчас очень отличается. В столичных супермаркетах, например, за литр масла “Олейна” просят от 57 гривен, немного дешевле марка “Стожар”, такой продукт стоит около 50 гривен.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Что будет с ценами на продукты питания до конца октября

Из-за стремительного подорожания газа свежие овощи зимой будут деликатесом

 [:ua]В Україні незабаром має подешевшати соняшникова олія. Це відбуватиметься під тиском низького експортного попиту.

Про це повідомляє GrainTrade, пише РБК-Україна, передає NNS.

“Пропозиції соняшнику збільшуються завдяки високим цінам, які пропонували переробники на перші поставки. Тому зниження цін на олію опустить на цьому тижні закупівельні ціни на соняшник (з вмістом олії 49%) з 18800-19500 грн/т до 18500-19000 грн/т”,повідомили в організації.

Український клуб аграрного бізнесу інформує, що держава у 2020/21 році заощадить понад 15 млн т соняшників. Показники поточного року можуть бути на 15% вище, ніж за аналогічний період 2020-го і майже досягне максимального обсягу виробництва (було зафіксовано у 2019 році).

“Достатня кількість вирощеного насіння соняшнику в цьому році дозволить забезпечити внутрішній попит на соняшникову олію, а також згенерувати достатню кількість експортної виручки й стримати подальше зростання цін, що спостерігалося у 2019/20 маркетинговому році”,заявила аналітик УКАБ Світлана Литвин на Facebook.

Скільки зараз коштує літр олії

В українських магазинах ціна соняшникової олії зараз дуже відрізняється. У столичних супермаркетах, наприклад, за літр олії “Олейна” просять від 57 гривень, трохи дешевше марка “Стожар”, такий продукт коштує близько 50 гривень.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Що буде з цінами на продукти харчування до кінця жовтня

Через стрімке подорожчання газу свіжі овочі взимку будуть делікатесом

 [:]

To Top