Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]Совет ЕС продлил экономические санкции против России[:ua]Рада ЄС продовжила економічні санкції проти Росії[:]

[:ru]Россия и дальше будет отвечать за агрессию в Украине. Главы МИД стран ЕС продлили на полгода секторальные экономические санкции против РФ.

Об этом говорится в заявлении, распространенном 12 июля в Брюсселе, пишет Ракурс, передает НСН.

Решение Рада приняла после оценки состояния выполнения минских соглашений на встрече 24−25 июня.

Экономические санкции ЕС против России продлевают на каждые полгода после политических решений саммитов Евросоюза. Такие решения каждый раз базируются на основе оценки хода выполнения минских соглашений в соответствии с сообщениями стран-участниц «нормандского формата» — Германии и Франции.

Впервые Европа наказала Россию санкциями 31 июля 2014 года. Их ввели в год в ответ на действия России, дестабилизирующие ситуацию в Украине.

Впоследствии эти меры усилили в сентябре 2014 года. На заседании 19 марта 2015 года Европейский совет принял решение связать сроки действия экономических санкций с полной реализацией минских соглашений.

С учетом того, что эти планы не сбылись, Совет ЕС продлил экономические санкции до 31 июля 2016 года. С июля 2016 года это ограничительные меры продлевались через каждые шесть месяцев.

Экономические санкции ЕС против РФ включают:

  • ограничение доступа на первичный и вторичный рынок капитала ЕС для пяти российских финансовых учреждений с мажоритарной долей государства в уставном капитале, а также для трех крупных российских энергетических компаний и трех оборонных компаний;
  • экспортный и импортный запрет на торговлю оружием;
  • введение запрета на экспорт в Россию товаров двойного назначения для военных нужд или для российской армии;
  • ограничение доступа России к отдельным, имеющих стратегическое значение технологиям и услугам, которые могут использоваться для разработки и добычи нефти.

Кроме экономических санкций, в отношении России действуют другие ограничительные меры ЕС как реакция на оккупацию Крыма и Севастополя.[:ua]Росія й далі відповідатиме за агресію в Україні. Глави МЗС країн ЄС продовжили на півроку секторальні економічні санкції проти РФ.

Про це йдеться у заяві, поширеній 12 липня в Брюсселі, передає Ракурс, інформує НСН.

Рішення Рада ухвалила після оцінки стану виконання мінських угод на зустрічі 24−25 червня.

Економічні санкції ЄС проти Росії продовжують на кожні півроку після політичних рішень самітів Євросоюзу. Такі рішення щоразу базуються на основі оцінки ходу виконання мінських угод відповідно повідомлень країн-учасниць «нормандського формату» — Німеччини і Франції.

Постанова має юридичний характер, після її опублікування продовження санкцій набуває чинності.

Вперше Європа покарала Росію санкціями 31 липня 2014 року. Їх запровадили на рік у відповідь на дії Росії, які дестабілізують ситуацію в Україні.

Згодом ці заходи посилили у вересні 2014 року. На засіданні 19 березня 2015 року Європейський рада прийняла рішення зв’язати терміни дії економічних санкцій з повною реалізацією мінських угод.

З урахуванням того, що ці плани не збулися, Рада ЄС продовжила економічні санкції до 31 липня 2016 року. З липня 2016 року ці обмежувальні заходи продовжувалися кожні шість місяців.

Економічні санкції ЄС проти РФ включають:

  • обмеження доступу на первинний і вторинний ринок капіталу ЄС для п’яти російських фінансових установ з мажоритарною часткою держави в статутному капіталі, а також для трьох великих російських енергетичних компаній і трьох оборонних компаній;
  • експортну та імпортну заборону на торгівлю зброєю;
  • введення заборони на експорт до Росії товарів подвійного призначення для військових потреб або для російської армії;
  • обмеження доступу Росії до окремих, що мають стратегічне значення технологій та послуг, які можуть використовуватися для розробки і видобутку нафти.

Крім економічних санкцій, щодо Росії діють інші обмежувальні заходи ЄС як реакція на окупацію Криму і Севастополя.[:]

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу