5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]При росте коммунальных тарифов размер субсидий будет увеличиваться автоматически – Минсоцполитики[:ua]При рості комунальних тарифів розмір субсидій буде збільшуватися автоматично – Мінсоцполітики [:]

[:ru]В Украине вырастет средний размер коммунальных субсидий. В Минсоцполитики отметили, что помощь от государства на оплату услуг ЖКХ может быть предоставлена даже тем, кто не имеет права на получение субсидии.

Об этом НСН узнал из сообщения today.ua.

На пресс-конференции глава Министерства социальной политики Марина Лазебная рассказала, что в новом отопительном сезоне граждане Украины могут рассчитывать на помощь в оплате коммунальных услуг.

Лазебная уточнила, что с приходом холодов могут значительно вырасти коммунальные тарифы, в связи с этим, субсидии пересчитают автоматически. В ведомстве уже подсчитали, что средний размер субсидий достигнет двух тысяч гривен.

[:ru]При росте коммунальных тарифов размер субсидий будет увеличиваться автоматически - Минсоцполитики[:ua]При рості комунальних тарифів розмір субсидій буде збільшуватися автоматично - Мінсоцполітики [:]

По ее словам, если будут расти тарифы на коммунальные услуги, размер субсидии для получателей будет пересмотрен автоматически. Кроме того, может быть увеличено число субсидиантов.

“Если человек не получал субсидию, но в результате роста тарифов ему понадобилась такая помощь, то он может обратиться за ней в любой момент”,сообщила Марина Лазебная.

Лазебная также подчеркнула, что для жителей регионов, которые попадут в «красную зону» вследствие распространения эпидемии COVID-19, автоматически на 50% будут увеличены нормы потребления основных коммунальных услуг при расчете субсидий.

“Когда люди вынужденно находятся дома, работают из дома, дети учатся дистанционно, они потребляют больше воды, газа и электричества. Увеличение норм потребления произойдет автоматически”, сказала она.

Кстати, недавно “НСН” писал:

Вдвое меньше за отопление будут платить владельцы газовых котлов: украинцам пересчитали тарифы на зиму

За какой период учитываются доходы при начислении субсидии – пояснение Минсоцполитики

Какой доход дает право на получение субсидии: пояснение Минсоцполитики

 [:ua]В Україні виросте середній розмір комунальних субсидій. У Мінсоцполітики зазначили, що допомога від держави на оплату послуг ЖКГ може бути надана навіть тим, хто не має права на отримання субсидії.

Про це НСН дізнався з повідомлення today.ua.

На прес-конференції глава Міністерства соціальної політики Марина Лазебна розповіла, що в новому опалювальному сезоні громадяни України можуть розраховувати на допомогу в оплаті комунальних послуг.

Лазебна уточнила, що з приходом холодів можуть значно вирости комунальні тарифи, в зв’язку з цим, субсидії перерахують автоматично.

[:ru]При росте коммунальных тарифов размер субсидий будет увеличиваться автоматически - Минсоцполитики[:ua]При рості комунальних тарифів розмір субсидій буде збільшуватися автоматично - Мінсоцполітики [:]

У відомстві вже підрахували, що середній розмір субсидій досягне двох тисяч гривень. За її словами, якщо будуть зростати тарифи на комунальні послуги, розмір субсидії для одержувачів буде переглянутий автоматично. Крім того, може бути збільшено число субсидіантів.

“Якщо людина не отримувала субсидію, але в результаті зростання тарифів їй знадобилася така допомога, то вона може звернутися за нею в будь-який момент”,повідомила Марина Лазебна.

Лазебна також підкреслила, що для мешканців регіонів, які потраплять до «червоної зони» внаслідок поширення епідемії COVID-19, автоматично на 50% будуть збільшені норми споживання основних комунальних послуг при розрахунку субсидій.

“Коли люди вимушено знаходяться вдома, працюють з дому, діти вчаться дистанційно, вони споживають більше води, газу та електрики. Збільшення норм споживання відбудеться автоматично”,сказала вона.

До речі, нещодавно “НСН” писав:

Вдвічі менше за опалення будуть платити власники газових котлів: українцям перерахували тарифи на зиму

За який період враховуються доходи при нарахуванні субсидії – пояснення Мінсоцполітики

Який дохід дає право на отримання субсидії: пояснення Мінсоцполітики

 

[:]

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×