Нова пошта знизила тарифи: на що саме

Компанія Нова пошта знизила тарифи на деякі посилки втричі. Зокрема це стосується кількох посилок вагою до 2 кг, які відправляються за однією накладною.

Про це NNS дізнався з повідомлення today.ua.

Знижені тарифи почали діяти з 1 лютого. Про це повідомила пресслужба компанії.

У повідомленні сказано, що недавно Нова пошта вже коригувала тарифи на поштові відправлення, в яких є кілька посилок. У цих відправленнях посилка, яка важить більше за інші, оцінювалась за базовим тарифом, а решта – за зниженими тарифами. При цьому всі посилки повинні бути упаковані в одну коробку.

Проте через місяць, за підказкою клієнтів, компанія вирішила внести деякі корективи у своє нововведення. Тепер посилки не обов’язково надсилати в одній коробці. Однак на них має бути загальна накладна. Тільки в такому разі набувають чинності знижені тарифи.

“Ми вважали, що ви зможете об’єднувати свої посилки угрупуванням у коробки більшого розміру або палети, щоб скористатися більш вигідним тарифом. Проте ми отримали від вас зворотний зв’язок, що не завжди є така можливість через індивідуальність бізнес-процесів” ,пишуть у пресрелізі Нової пошти.

Нова пошта

Нова пошта знизила тарифи. Як змінилися ціни

Найважча посилка, як і раніше, оцінюється за базовим тарифом. А ось на інші посилки, які оформлені у спільній накладній, тарифи стали нижчими:

  • за посилки вагою до 2 кг раніше потрібно було платити по 30 гривень, а нині ціну знижено до 10 гривень;
  • за посилки вагою до 10 кг замість 50 гривень за кожне місце доведеться доплатити лише по 30 гривень;
  • за посилки вагою до 30 кг доплата становитиме по 70 гривень за кожну додаткову позицію.

Доставка “день у день“ від Нова Пошта: як скористатися корисною послугою

З 1 січня Нова пошта по-новому буде розраховувати вартість доставки посилок – територію поділять на тарифіні зони

To Top