2
2

[:ru]Когда в Украине начнутся морозы и снег – прогноз синоптиков[:ua]Коли в Україні почнуться морози і сніг – прогноз синоптиків[:]

[:ru]Синоптики дали прогноз погоды на ноябрь 2021 года, рассказав когда в Украине дневная температура опустится ниже нуля, а дождевые осадки сменятся снегом.

Согласно данным ресурса WorldWeather, морозы и снег нас ждут только в конце ноября. Об этом NNS узнал из сообщения РБК-Украина.

Первая декада ноября будет довольно теплой, как для этого месяца. Днем ожидается +9+14 градусов, а ночью +4+8 и даже до +10 градусов.

Во второй десятидневке градусники покажут более скромные +5+7 днем и +1+3 ночью.

В конце месяца температура будет снижаться ночью до минусов, а днем повышаться до скудных +2+5.

Снег вероятен, согласно предварительному прогнозу, только в последние дни ноября.

21212121211221

А вот по данным заведующей отдела климатических исследований и долгосрочных прогнозов погоды Украинского гидрометеорологического института Вазиры Мартазиновой, уже первые дни ноября будут прохладными. Но в середине месяца возможно потепление.

“В начале ноября мы ожидаем температуру воздуха около 0 градусов, а ночью около 5 градусов мороза. Тем не менее, это будут еще не зимние процессы. И опять ноябрь будет демонстрировать нам такую же температурную неустойчивость: температуры в средине ноября будут доходить до 14-15 градусов тепла”,прогнозирует климатолог.

Зимнее похолодание, по ее прогнозу, придет ближе к концу месяца.[:ua]Синоптики дали прогноз погоди на листопад 2021, розповівши коли в Україні денна температура опуститься нижче нуля і випаде сніг.

Згідно з даними ресурсу WorldWeather, морози і сніг нас чекають тільки в кінці листопада. Про це NNS дізнався з повідомлення РБК-Україна.

Перша декада листопада буде досить теплою, як для цього місяця. Вдень очікується +9+14 градусів, а вночі +4+8 і навіть до +10 градусів.

У другій десятиденці градусники покажуть більш скромні +5+7 вдень і +1+3 вночі.

В кінці місяця температура буде знижуватися вночі до мінусів, а вдень підвищуватися до мізерних +2+5.

Сніг вірогідний, згідно з попереднім прогнозом, тільки в останні дні листопада.

21212121211221

А ось за даними завідувачки відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту Вазіри Мартазинової, вже перші дні листопада будуть прохолодними.
Але в середині місяця можливе потепління.

“На початку листопада ми очікуємо температуру повітря близько 0 градусів, а вночі близько 5 градусів морозу. Тим не менш, це будуть ще не зимові процеси. І знову листопад буде демонструвати нам таку ж температурну нестійкість: температури в середині листопада будуть доходити до 14-15 градусів тепла”,прогнозує кліматолог.

Зимове похолодання, за її прогнозом, прийде ближче до кінця місяця.[:]

To Top