5 /5
Based on 5 ratings
0

[:ru]ЕС не нуждается в российской вакцине от коронавируса – еврокомиссар[:ua]ЄС не має потреби в російській вакцині від коронавірусу – єврокомісар[:]

[:ru]Еврокомиссар по внутреннему рынку Тьерри Бретон заявил, что Евросоюз не нуждается в российской вакцине “Спутник V” против COVID-19.

Об этом сообщает Reuters со ссылкой на слова Бретона телеканалу TF1, передает Украинская правда, информирует NNS.

Раньше Бретон похвалил “Спутник V” и выступил за то, чтобы блок помог России наладить его производство в ЕС.

[:ru]ЕС не нуждается в российской вакцине от коронавируса - еврокомиссар[:ua]ЄС не має потреби в російській вакцині від коронавірусу - єврокомісар[:]

Отмечается, что Бретон повторил комментарий о том, что ЕС должен помочь России в производстве вакцины, если это необходимо, но приоритет следует предоставить европейцам.

“Сегодня мы точно имеем возможность доставить от 300 до 350 млн доз до конца июня, а значит до 14 июля… у нас есть возможность достичь иммунитета на всем континенте”,сказал Бретон.

Читайте еще: Осенью в Европе и США могут отменить карантин – директор компании BioNTech

Напомним:

По словам президента РФ Владимира Путина, уровень защиты, который дает вакцина “Спутник V”, достигает 97%, однако сам Путин до сих пор не сделал прививки.

Президентка Еврокомиссии Урсула фон дер Ляен удивилась, что Россия предлагает ряду стран “Спутник V” в то время, когда у самой недостаточный прогресс в вакцинации собственного народа.

Европейское агентство лекарственных средств (ЕМА) может одобрить “Спутник V” не раньше мая.[:ua]Єврокомісар з внутрішнього ринку Тьєррі Бретон заявив, що Євросоюз не потребує російської вакцини “Спутник V” проти COVID-19.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на слова Бретона телеканалу TF1, передає Українська правда, інформує NNS.

Раніше Бретон похвалив “Спутник V” і виступив за те, щоб блок допоміг Росії налагодити його виробництво у ЄС.

[:ru]ЕС не нуждается в российской вакцине от коронавируса - еврокомиссар[:ua]ЄС не має потреби в російській вакцині від коронавірусу - єврокомісар[:]

Зазначається, що Бретон повторив коментар про те, що ЄС повинен допомогти Росії у виробництві вакцини, якщо це необхідно, але пріоритет слід надати європейцям.

“Сьогодні ми точно маємо можливість доставити від 300 до 350 мільйонів доз до кінця червня, а отже до 14 липня … у нас є можливість досягти імунітету на всьому континенті”,сказав Бретон.

Читайте ще: Восени у Європі та США можуть скасувати карантин – директор компанії BioNTech

Нагадаємо:

За словами президента РФ Володимира Путіна, рівень захисту, який дає вакцина “Спутник V”, сягає 97%, однак сам Путін досі не зробив нею щеплення.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн здивувалася, що Росія пропонує низці країн “Спутник V” в той час, коли в самої недостатній прогрес у вакцинації власного народу.

Європейське агентство лікарських засобів (ЕМА) може схвалити “Спутник V” не раніше травня.[:]

To Top
Ще новини ⬇