Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]Выполнил ли Зеленский свои “стадионные обещания”?[:ua]Чи виконав Зеленський свої “стадіонні обіцянки”?[:]

[:ru]Президент Владимир Зеленский до сих пор не выполнил большинство обещаний, которые он озвучивал во время дебатов с Петром Порошенко на НСК «Олимпийский» 19 апреля 2019 года.

Об этом сообщает Комитет избирателей Украины, передает Громадское, информирует НСН.

В частности, глава государства не выполнил принципиальные обещания, такие как проведение деолигархизации, рост благосостояния населения, реализация медицинской и других реформ, прекращение войны.

Вместо этого он достиг определенного прогресса в сфере строительства дорог, а также добился принятия законов об импичменте президента и отмены депутатской неприкосновенности.

«Косметические решения о проведении реформ не дали необходимого результата. Зеленский не реализовал те революционные шаги по изменению политической системы, которые он обещал как кандидат в президенты Украины, сохранив действующий статус-кво в основных сферах»,заявил глава КИУ Алексей Кошель.

Вспомним некоторые «стадионные обещания»

«Добровольцы и патриоты оказались в тюрьмах, потому что для вас они угроза?»спрашивал Зеленский у экс-президента Порошенко.

В то же время в КИУ отмечают, что за время президентства шестого главы государства неоднократно возникали конфликты с представителями добровольческих организаций и участниками войны. В частности, речь идет о делах Стерненко и Шеремета.

«Как так получилось, что Украина — почти самая бедная страна при самом богатом президенте за всю историю?»,спрашивал он на «Олимпийском».

Но за время работы Зеленского в Украине зафиксировали экономический спад, отмечают в Комитете избирателей.

Подчеркивают, что, по данным Минэкономики, в 2020 году реальный ВВП Украины сократился на 4,2%. Эксперты зафиксировали падение объемов промышленного производства и сельского хозяйства, а также рост инфляции.

«По поводу господина Коломойского я вам сразу скажу: все люди, которые нарушают закон, все Свинарчуки, Гладковские, и если среди них будет потом Коломойский, – все сядут за решетку»,подчеркивал Зеленский 2 года назад.

В КИУ отмечают, что одно из основных невыполненных обещаний Зеленского касается начала процесса деолигархизации в Украине. Несмотря на ряд заявлений, принципиально важных действий в этом направлении власть до сих пор не сделала. Также не произошло громких коррупционных посадок, которые касались бы предыдущей власти, как обещал Зеленский.

Напоминаем:

Вечером 19 апреля Порошенко и Зеленский встретились на дебатах на «Олимпийском» и провели первую публичную очную дискуссию. Во время дебатов Зеленский зачитал ряд вопросов, полученных от поклонников, и предложил Порошенко выбрать один из них. В частности, в этом списке был вопрос, в котором боевиков «ДНР» и «ЛНР» назвали «повстанцами».

После дебатов на стадионе Порошенко поехал в студию «Суспильного» на дебаты, предусмотренные законом, Зеленский туда ехать отказался. По данным МВД, во время дебатов на «Олимпийском» присутствовали 22 тысячи граждан.[:ua]Президент Володимир Зеленський досі не виконав більшість обіцянок, які він озвучував під час дебатів з Петром Порошенком на НСК «Олімпійський» 19 квітня 2019 року.

Про це повідомляє Комітет виборців України, передає Громадське, інформує НСН.

Зокрема, глава держави не виконав принципові обіцянки, як от проведення деолігархізації, зростання добробуту населення, реалізація медичної та інших реформ, припинення війни.

Натомість він досягнув певного прогресу у сфері будівництва доріг, а також домігся ухвалення законів про імпічмент президента та скасування депутатської недоторканності.

«Косметичні рішення щодо проведення реформ не дали необхідного результату. Зеленський не реалізував ті революційні кроки зі зміни політичної системи, які він обіцяв як кандидат у президенти України, зберігши чинний статус-кво в основних сферах»,заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Пригадаймо деякі «стадіонні обіцянки»

«Добровольці і патріоти опинилися в тюрмах, бо для вас вони загроза?»,запитував Зеленський в експрезидента Порошенка.

Водночас у КВУ наголошують, що за час президентства шостого президента неодноразово виникали конфлікти з представниками добровольчих організацій та учасниками війни. Зокрема, йдеться про справи Стерненка та Шеремета.

«Як так вийшло, що Україна — майже найбідніша країна за найбагатшого президента за всю історію?»,питав він на «Олімпійському».

Та за час роботи Зеленського в Україні зафіксували економічний спад, фіксують у Комітеті виборців.

Зазначають, що, за даними Мінекономіки, у 2020 році реальний ВВП України скоротився на 4,2%. Експерти зафіксували падіння обсягів промислового виробництва та сільського господарства, а також ріст інфляції.

«З приводу пана Коломойського, я вам одразу скажу, всі люди, які порушують закон, всі Свинарчуки, Гладковські, і якщо серед них буде потім Коломойський, всі сядуть за ґрати»,наголошував Зеленський 2 роки тому.

В КВУ зазначають, що одна з основних невиконаних обіцянок Зеленського стосується початку в Україні процесу деолігархізації. Попри низку заяв, принципово важливих дій у цьому напрямку влада досі не зробила. Також не відбулося гучних корупційних посадок, які б стосувалися попередньої влади, які обіцяв Зеленський.

Нагадуємо:

Ввечері 19 квітня Порошенко та Зеленський зустрілися на дебатах на «Олімпійському» і провели першу публічну очну дискусію. Під час дебатів Зеленський зачитав низку запитань, отриманих від прихильників, і запропонував Порошенку вибрати одне з них. Зокрема, у цьому списку було запитання, в якому бойовиків «ДНР» і «ЛНР» названо «повстанцями».

Після дебатів на стадіоні Порошенко поїхав у студію Суспільного на дебати передбачені законом, Зеленський туди їхати відмовився. За даними МВС, під час дебатів на «Олімпійському» були присутні 22 тисячі громадян.

 [:]

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×