16 лютого – День єднання: уряд затвердив план заходів

Указом президента Зеленського 16 лютого в Україні запроваджено День єднання, у зв’язку з цим уряд затвердив план заходів.

Про це повідомляє Урядовий портал, передає NNS.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що за ініціативи Президента Володимира Зеленського виплати військовослужбовцям ЗСУ будуть підвищені на 30% уже з 1 березня.

Крім того, до 20% від початку 2022 року зросте грошове забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби та Національної гвардії (з урахуванням вже прийнятого рішення про підвищення на 10% з 1 лютого). Це передбачено в плані заходів, який уряд схвалив на виконання указу Президента від 14 лютого 2022 р. №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства».

«День єднання має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску. Уряд продемонстрував свою згуртованість, оперативно напрацювавши план заходів, у якому, зокрема, передбачається підвищення виплат для наших військовослужбовців. Ми очікуємо такої ж консолідації від органів місцевого самоврядування та всього суспільства, адже саме єднання – незламна сила України», заявив Шмигаль.

День єднання

Серед іншого, план заходів передбачає створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації «UAразом» для забезпечення щоденного інформування населення про стан безпекової ситуації, прискорення процесу зі створення системи територіальної оборони, а також проведення у закордонних дипломатичних установах України зустрічі дипломатичних працівників та українських громад.

Нагадуємо, 14 лютого президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання.

«Нам кажуть, що 16 лютого стане днем ​​нападу. Ми зробимо його днем ​​єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, одягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світові нашу єдність»,заявив Зеленський під час свого відеозвернення до українців.

Монастирський пообіцяв вогонь на ураження у випадках спроб захоплення адмінбудівель (відео)

$14 000 за російський танк: українці в мережі обговорюють новий стартап

To Top