5 /5
Based on 5 ratings
0

[:ru]«Россия не остановится» – Кравчук об обострении на Донбассе[:ua]«Росія не зупиниться» – Кравчук про загострення на Донбасі[:]

[:ru]Глава украинской делегации в Трехсторонний контактной группе Леонид Кравчук отреагировал на сегодняшнее обострение на Донбассе. Он считает, что Россия не остановится, передает NNS ссылаясь на РБК-Украина.

Об этом шла речь в эфире канала “Украина 24”.

По словам Кравчука, Россия имеет целью уничтожение Украины, потому не стоит ожидать, что русские будут действовать гуманно на Донбассе.

“Украина должна быть в любой момент готова дать отпор. Россия не остановится, пока ее не остановят любыми путями не только Украина, но и мировое сообщество”, – сказал он.

Кравчук добавил, что Украина будет выполнять взятые на себя договоренности, пока действуют “Минск” и Нормандский формат.

Напомним, сегодня днем пророссийские боевики из минометов 82-го калибра и другого вооружения обстреляли позиции Объединенных сил вблизи Шумов. В результате вражеского обстрела четверо военных погибли и двое получили ранения.

После этого украинская делегация в ТКГ созвала экстренное внутреннее совещание. Совещании состоится уже сегодня.[:ua]Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук відреагував на сьогоднішнє загострення на Донбасі. Він вважає, що Росія не зупиниться, передає NNS, посилаючись на РБК-Україна.

Про це йшлося в ефірі каналу “Україна 24”.

За словами Кравчука, Росія має на меті знищення України, тому не варто чекати, що росіяни будуть діяти гуманно на Донбасі.

“Україна повинна бути в будь-який момент готова дати відсіч. Росія не зупиниться, поки її не зупинять будь-якими шляхами не тільки Україна, але й світова спільнота”, – сказав він.

Кравчук додав, що Україна буде виконувати взяті на себе домовленості, поки діють “Мінськ” та нормандський формат.

Нагадаємо, сьогодні вдень проросійські бойовики з мінометів 82-го калібру та іншого озброєння обстріляли позиції Об’єднаних сил поблизу Шумів. В результаті ворожого обстрілу четверо військових загинули та двоє отримали поранення.

Після цього українська делегація в ТКГ скликала екстрену внутрішню нараду. Нараді відбудеться вже сьогодні.[:]

To Top
Ще новини ⬇