0

[:ru]В течение какого времени прививка от COVID-19 защищает организм от опасности – вирусолог[:ua]Протягом якого часу щеплення від COVID-19 захищає організм від небезпеки – вірусолог[:]

[:ru]

Эффект от вакцинации удерживается значительно дольше, чем считается

Вакцинация от COVID-19 с каждым днем становится все более востребованной процедурой в борьбе с вирусом. Об этом NNS  со ссылкой на РБК рассказывает, насколько долго могут защищать эти прививки.

Врач-вирусолог по имени Владимир Широбоков рассказал, что иммунитет, который вырабатывается у человека в результате прохождения полного курса вакцинации от коронавируса, на самом же деле держится значительно дольше, чем считается.

Существует вероятность, что специальный препарат, который вводят в организм человека через прививку, эффективно действует на протяжении года, а может даже и большего времени, за счет клеточного иммунитета.

“Есть данные, что устойчивость против вируса может длиться и несколько лет за счет клеточного иммунитета. Так было с первым SARS-CoV. У некоторых людей, которые переболели, и сегодня сохраняется резистентность против этого вируса!, – предположил Владимир Широбоков.

Кстати, недавно “NNS” писал: Українців будуть нагороджувати за щеплення від COVID-19 – МОЗ[:ua]

Ефект від вакцинації утримується значно довше, ніж вважається

Вакцинація від COVID-19 з кожним днем стає все більш затребуваною процедурою у боротьбі з вірусом. Про це NNS з посиланням на РБК розповідає, наскільки довго можуть захищати ці щеплення.

Лікар-вірусолог по імені Володимир Широбоков розповів, що імунітет, який виробляється в людини в результаті проходження повного курсу вакцинації від коронавіруса, насправді ж тримається значно довше, ніж вважається.

Існує ймовірність, що спеціальний препарат, який вводять в організм людини через щеплення, ефективно діє протягом року, а може навіть і більшого часу, за рахунок клітинного імунітету.

“Є дані, що стійкість проти вірусу може тривати й кілька років за рахунок клітинного імунітету. Так було з першим SARS-CoV. У деяких людей, які перехворіли, і сьогодні зберігається резистентність проти цього вірусу!, – припустив Володимир Широбоков.

до Речі, нещодавно “NNS” писав: Українців будуть нагороджувати за щеплення від COVID-19 – МОЗ[:]

To Top