1
1

[:ru]Подростки подожгли дом многодетной семьи ради развлечения в Одесской области[:ua]Підлітки підпалили будинок багатодітної родини заради розваги на Одещині[:]

[:ru]Подростки ради развлечения подожгли дом многодетной семьи, которая и без того переживает нелегкие времена.  Дети недавно потеряли мать, отец остался с ними один. О происшествии сообщили в пресс-службе Одесского областного управления полиции, передает NNS.

В доме в селе Куяльницкой объединенной территориальной общины, в Одесской области, в результате поджога произошел пожар. Дом принадлежит семье с пятью детьми.

Возгорание произошло примерно в шесть часов вечера 27 сентября. Полицейские установили, что разбили окно запертого дома, подожгли диван и занавески местные жители 9 и 13 лет. Малолетние признались, что хотели таким образом развлечься.

58efeeeb 75cc 40d1 a25c 2aa885c9a58c

Огонь заметила односельчанка, которая и вызвала спасателей. На то время в доме никого не было. Хозяйка дома недавно умерла, ее 36-летний мужчина с трехмесячным сыном находятся в больнице, а старшие дети — 13-летняя девочка и трое мальчиков возрастом от 2 до 8 лет были у родственников.

2baa1a31 ef2b 4771 aa09 c375860a90e5

Правоохранители открыли дело по ч. 2 ст. 194 (умышленное уничтожение или повреждение имущества) Уголовного кодекса. Санкция статьи предусматривает лишением свободы на срок от 3 до 10 лет.

Поскольку малолетние не достигли возраста, с которого наступает уголовная ответственность, к ответственности привлекут их родителей. Это произойдет после установления правоохранительными органами всех обстоятельств происшествия.

Кстати, недавно “NNS” писал:

На Харьковщине поезд сбил подростка – парень ехал на велосипеде

В Днепре сгорел дом – 8 детей остались без крыши над головой

На Днепропетровщине трагически погиб подросток – он надышался газа из баллона ради видео в ТікТок[:ua]Підлітки заради розваги підпалили будинок багатодітної родини, яка і без того зазнала лиха у житті. Діти нещодавно втратили матір, чоловік залишився з ними сам. Про подію повідомили у пресслужбі Одеського обласного управління поліції, передає NNS.

У будинку в селі Куяльницької об’єднаної територіальної громади, що в Одеській області, внаслідок підпалу сталася пожежа. Оселя належить родині з п’ятьма дітьми.

Займання сталося приблизно о шостій годині вечора 27 вересня. Поліцейські встановили, що розбили вікно зачиненого будинку, підпалили диван і фіранку місцеві жителі 9 та 13 років. Малолітні зізналися, що хотіли таким чином розважитися.

58efeeeb 75cc 40d1 a25c 2aa885c9a58c

Вогонь помітила односелиця, яка й викликала рятувальників. На той час у будинку нікого не було. Господиня оселі нещодавно померла, її 36-річний чоловік з тримісячним сином перебувають у лікарні, а старші діти — 13-річна дівчинка і троє хлопчиків віком від 2 до 8 років були у родичів.

2baa1a31 ef2b 4771 aa09 c375860a90e5

Правоохоронці відкрили справу за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від 3 до 10 років.

Оскільки малолітні не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, до відповідальності притягуватимуть їхніх батьків. Це станеться після встановлення правоохоронцями всіх обставин події.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

На Харківщині потяг збив підлітка – хлопець їхав на велосипеді

У Дніпрі згорів будинок – 8 дітей залишилися без даху над головою

На Дніпропетровщині трагічно загинув підліток – він надихався газу з балону заради відео в ТікТок[:]

To Top