2
2

[:ru]На Донбассе украинские военные захватили беспилотник с маркировкой ФСБ РФ (фото)[:ua]На Донбасі українські військові захопили безпілотник з маркуванням ФСБ РФ (фото)[:]

[:ru]В зоне проведения ООС в руки военнослужащих ВСУ попал беспилотник боевиков, на котором оказалось маркировка ФСБ России и серийный номер, сообщает фонд «Вернись живым», передает NNS ссылаясь на Depo.Донбасс.

“На днях на Донбассе украинские военные захватили российский беспилотник. БПЛА упал недалеко от позиций военных. Армейцы забрали его к себе. Оказалось, что аппарат сломался во время полета вследствие выхода из строя батареи питания”, – сообщают в фонде.

Во время осмотра беспилотника на поврежденной батарее нашли голографическая бирку с надписью “ФСБ РФ” и серийный номер.

“В РФ все государственные закупки должны быть маркированными для предотвращения коррупции. Поэтому, получается, что этот беспилотник был куплен ФСБ и отправлен на Донбасс”, – резюмируют в фонде.

Справка: Zala 421-08-M – военный легкий беспилотник способен углубляться на несколько десятков километров в сторону позиций противника.[:ua]В зоні проведення ООС до рук військовослужбовців ЗСУ потрапив безпілотник бойовиків, на якому виявилося маркування ФСБ Росії і серійний номер, повідомляє фонд «Повернись живим», передає NNS, посилаючись на Depo.Донбас.

“Днями на Донбасі українські військові захопили російський безпілотник. БПЛА впав неподалік позицій вояків. Армійці забрали його до себе. Виявилося, що апарат зламався під час польоту внаслідок виходу з ладу батареї живлення”, – повідомляють у фонді.

Під час огляду безпілотника на пошкодженій батареї знайшли голографічну бірку з написом “ФСБ РФ” і серійний номер.

“У РФ всі державні закупівлі мають бути маркованими для запобігання корупції. Тож, виходить, що цей безпілотник був куплений ФСБ і відправлений на Донбас”, – резюмують у фонді.

Довідка: Zala 421-08-M – військовий легкий безпілотник здатний заглиблюватися на кілька десятків кілометрів в бік позицій противника.[:]

To Top